V květnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.5.Mikuška náhradník U16Defenzivní hráč Pavel Mikuška, který působí ve starším dorostu U19, figuruje mezi náhradníky českého reprezentačního týmu U16 pro přípravné zápasy proti Bělorusku.
28.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 30. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:0 nad Znojmem – 13 minut (Baník vybojoval postup do I. ligy), Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 0:3 v Ostravě – absence pro 4 ŽK, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 0:3 v Ostravě – 61 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 1:1 v Táborsku – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – remíza 1:1 s Žižkovem – nebyl v kádru.
27.5.30. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 30. kola ePojisteni.cz ligy: Plzeň – Vysočina 0:0, Slavia – Brno 4:0, Příbram – Zlín 0:2, Slovácko – Sparta 1:1, Hr.Králové – Bohemians 1:0, Teplice – Dukla 0:1, Karviná – Jablonec 0:2, Liberec – Ml.Boleslav 4:0.
25.5.Štěpánek v reprezentaci U20Pro Davida Štěpánka sezóna sobotním duelem v Plzni nekončí. Ve čtvrtek 1. června jej na Strahově od 16:00 hodin čeká přípravný duel české reprezentace U20 proti výběru Kypru v kategorii U21. Útočník Jiří Klíma, jenž v tomto ročníku hostuje v druholigovém Znojmě, figuruje mezi náhradníky nominace kouče Karla Krejčího.
24.5.Program na červen 2017K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVEN 2017 - ZDE.
21.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 29. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 0:0 v Olomouci – 1 minuta, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 2:2 s Ústím n.L. – 85 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – remíza 2:2 s Ústím n.L. – 15 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 3:1 nad Č.Budějovicemi – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 3:5 s Vlašimí – 90 minut.
20.5.29. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 29. kola ePojisteni.cz ligy: Vysočina - Příbram 1:1, Sparta - Hr.Králové 3:2, Ml.Boleslav - Slavia 1:2, Brno - Plzeň 0:1, Dukla - Zlín 1:0, Jablonec - Teplice 0:0, Bohemians - Karviná 2:0, Slovácko - Liberec 0:1.
16.5.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Příbrami. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Matěj Vrzal, Petr Jindra a Ondra Lapeš, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 3 – sedadlo 3, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 13, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 29 a sektor B4 – řada 12 – sedadlo 17. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
15.5.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Příbrami vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 43, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 16. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
14.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 28. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:0 nad Sokolovem – nebyl v kádru, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 0:3 ve Frýdku-Místku – 77 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – výhra 0:3 ve Frýdku-Místku – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:0 s Prostějovem – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – remíza 1:1 v Českých Budějovicích – zůstal na lavičce.
13.5.28. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 28. kola ePojisteni.cz ligy: Zlín - Vysočina 0:3, Liberec - Jablonec 1:1, Slavia - Dukla 2:2, Hradec Kr. - Slovácko 2:1, Plzeň - Ml.Boleslav 3:3, Karviná - Sparta 1:1, Příbram - Brno 2:3.
10.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 27. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 2:2 s Vítkovicemi – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 1:0 v Sokolově – zůstal na lavičce, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 1:0 v Sokolově – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 0:3 s Vlašimí – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – výhra 3:0 nad Prostějovem – 4 minuty.
9.5.Sbíráme plyšáky pro děti!SBÍRÁME PLYŠÁKY! V úterý 23. května se uskuteční už šestnáctý Sportovní den FC Vysočina pro děti ze Základní školy speciální a Praktické školy Jihlava! Pro více než stovku sportujících dětí chceme zajistit co nejvíce radosti a motivace, tudíž vyhlašujeme sběr použitých i nových plyšových hraček! Plyšáky můžete odevzdávat u paní Borkovcové během dvou nadcházejících čtvrtečních prodejů ve fanshopu na stadiónu nebo tamtéž v rámci zápasu proti Příbrami. Předem moc děkujeme za pomoc!
7.5.27. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 27. kola ePojisteni.cz ligy: Hradec Kr. - Teplice 0:2, Brno - Zlín 2:0, Sparta - Liberec 1:0, Bohemians - Slavia 1:3, Slovácko - Karviná 1:1, Jablonec - Plzeň 2:2, Dukla - Příbram 3:1.
7.5.Stopa FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 26. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 1:0 nad Varnsdorfem – 45 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 1:4 s Olomoucí – 90 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 1:4 s Olomoucí – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 3:1 v Ústí n.L. – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 3:0 v Pardubicích – 56 minut.
3.5.Juniorka na hlavním stadiónuJuniorský tým sehraje nadcházející domácí zápas proti Mladé Boleslavi v pondělí 8. května od 13:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici.
1.5.26. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 26. kola ePojisteni.cz ligy: Liberec - Bohemians 4:1, Slavia - Jablonec 1:1, Karviná - Hr.Králové 4:2, Teplice - Slovácko 2:2, Zlín - Ml.Boleslav 1:2, Plzeň - Dukla 2:0, Vysočina - Brno 3:0, Příbram - Sparta 1:2.