V srpnu 2006 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Představujeme našeho soupeře - FK Viktoria ŽižkovJIH - ZIZ 0:1, 5.kolo | Miroslav FuksNetradičně v neděli 3. srpna, ale v tradiční čas v 19:00 hodin nastoupí fotbalisté FC Vysočina k domácí utkání II. ligy. V rámci 5. kola je čeká nesmírně důležitý duel s dalším aspirantem na postup do nejvyšší soutěže s Viktorií Žižkov. Po aktuální minisérii neúspěchů musí naši fotbalisté nutně zvítězit, aby potěšili fanoušky, nabrali sebevědomí a především získali důležité vítězství.
31.8.Zúbek míří do Zlína a děkuje fanouškůmMiroslav FuksStřední záložník Marek Zúbek, který si svými výkony v uplynulé sezóně vysloužil obdiv jihlavských fanoušků, podepsal dvouletou smlouvu s prvoligovou Tescomou Zlín. Zakotvil zde poté, co definitivně ztroskotala jednání mezí vedením FC Vysočina a Baníku Ostrava o prodloužení jeho působení v Jihlavě.
30.8.Vysočina v poháru po prohře s Budějovicemi končíJIH - CEB 1:2, 2.kolo | Miroslav FuksV duelu kombinovaných sestav FC Vysočina a Českých Budějovic se nakonec z postupu do III. kola Poháru ČMFS radovali fotbalisté Dynama. Domácí se sice ujali díky hlavičce Michala Veselého vedení, ovšem brzká chyba obrany stanovila poločasový účet na 1:1 a obrat v duelu v 57. minutě dokonala přesná rána Adama z 30ti metrů.
28.8.Ve středu nás čeká pohár proti Českým Budějovicím!JIH - CEB 1:2, 2.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina mají před sebou velmi náročný anglický týden na domácí půdě. Ještě před velmi důležitým nedělním duel proti Viktorii Žižkov změří ve středu 30. srpna síly s Dynamem České Budějovice. Zápas začíná v 17:00 hodin. Předprodej vstupenek v ceně 40,- Kč probíhá již od pátku na tradičních místech.
27.8.Juniorka zdolala Brumov a připsala si první výhruJIH - BRU 2:0, 3.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina se ve 3. kole MSFL dočkala prvních bodů a prvního vítězství v soutěži, když na domácí půdě zdolala Brumov. O branky se postarali Štěpán Wasserbauer a Josef Šplíchal.
27.8.Bokša: „Věřím, že porážka s Jakubčovicemi nám pomůže“Miroslav FuksO některých porážkách trenéři i fanoušci hovoří jako o potřebných. Říká se, že mužstvo „spadne z hrušky“. Co si o tom myslí trenér Milan Bokša?
27.8.Rodí se parkoviště a probíhají práce na komínechMiroslav FuksZatímco stavba nové dominantní tribuny v posledních týdnech nedoznala žádných očividných změn, v útrobách rohových objektů tzv. "komínů" a na budoucím parkovišti probíhá čilý pracovní ruch a to i v neděli. Nejen sportovní fanoušky jistě potěší informace, že 13.10. by měl být duelem s Čáslaví zrekonstruovaný stadión slavnostně otevřen!
26.8.Výrazná převaha dorostu nepřinesla ani bodSLA - JIH 2:1, 3.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci ve III. kole nejvyšší soutěže nezískali ani bod a na půdě favorizované Slavie Praha prohráli 2:1. Naši mladíci bohužel nedokázali zužitkovat celozápasovou výraznou převahu a celou řadu gólových šancí.
26.8.Vysočina neproměnila penaltu a poprvé prohrálaJAK - JIH 1:0, 4.kolo | Miroslav FuksFotbalisté Vysočiny na horké půdě ve Fulneku, kde hrají své domácí zápasy Jakubčovice, utrpěli první porážku v této sezóně. Velmi dobře hrající domácí se těsného vedení ujali v první půli a udrželi ho až do konce. Obrovskou šanci na vyrovnání odmítl v 85. minutě Faldyna, jehož penaltu po faulu na Demetera gólman Pospěch zneškodnil. Naopak domácí druholigový nováček se může i po čtvrtém kole radovat z úspěšné série bez porážky.
25.8.Vysočina chce v Jakubčovicích prodloužit vítěznou sériiJAK - JIH 1:0, 4.kolo | Miroslav FuksV sobotu 26. srpna od 17:00 čeká fotbalisty FC Vysočina utkání 4. kola II. ligy na půdě nováčka soutěže Jakubčovic. Hřiště tohoto donedávna neznámého klubu však nesplňuje druholigové parametry, tudíž se tento zápas odehraje v nedalekém Fulneku.
24.8.V Jihlavě se o svou šanci hlásí talentovaní mladíciiDnes.cz - Jan SalichovJIHLAVA - Stačily úvodní tři kola druholigové sezony, dva domácí zápasy a v kádru jihlavských fotbalistů na sebe upozornili další dva talentovaní mladíci.
19.8.Jasné vítězství se rodilo těžceJIH - ZLN 5:1, 2.kolo | Miroslav FuksStarší dorost se ve druhém utkání sezóny dočkal prvního vítězství, když na domácí půdě zdolal v oboustranně velmi kvalitním duelu celek Zlína 5:1. Na první pohled jasné vítězství se však nerodilo vůbec lehce a jednoznačné podoby nabralo až v 86. minutě, kdy na 3:1 zvýšil Rostislav Šamánek.
19.8.Juniorka nebodovala ani ve druhém koleDOB - JIH 1:0, 2.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina podlehla ve II. kole MSFL na půdě tradičního účastníka této soutěže Dolního Benešova. Domácí v prvním poločase vyjádřili brankově svoji převahu, naopak tlak hostí ve druhé části k úspěchu nevedl. Z pohledu našeho klubu je stínem utkání zranění Jiřího Malínka (kotník) a Josefa Šplíchala (rozbitá hlava).
19.8.Bokša: "Cesta za postupem bude těžká a dlouhá."Miroslav FuksDen po mistrovském utkání jsme jako již tradičně požádali o zhodnocení duelu trenéra Milana Bokšu.

Páteční zápas potvrdil, že cesta za postupem bude těžká a dlouhá. Každý soupeř k nám totiž přijede s tím, že nemá co ztratit, proti exligovému týmu má velkou motivaci, bojuje o každý metr hřiště a v neposlední řadě zdržuje a kouskuje hru. Když se k tomu navíc přidá fotbalová kvalita, která je u HFK nesporná, tak je výsledkem nesmírně náročný duel.

18.8.Odpor HFK zlomil až projektil LovětínskéhoJIH - HFK 2:0, 3.kolo | Jakub MezlíkVysočina potvrdila svůj výborný vstup do sezóny a připsala si tříbodový zisk i ve třetím kole, když doma zdolala nebezpečný celek 1. HFK Olomouc. Vítězství se však nerodilo vůbec lehce. Vysvobození jihlavským barvám přinesla až 55. minuta, kdy se nádherně z 20ti metrů trefil Michal Lovětínský. Odpor hostí definitivně zlomila až třetí minuta nastavení, kdy se při „power play“ trefil do prázdné brány Vladimír Vácha.
17.8.ABECEDA s... Tomášem PeteříkemMiroslav FuksProstřednictvím tradiční profilové ABECEDY vám představujeme nového útočníka v dresu FC Vysočina Tomáše Peteříka.
16.8.Představujeme našeho soupeře - 1. HFK OlomoucMiroslav FuksV pátek 18. srpna se na domácí půdě střetneme s fotbalisty 1.HFK Olomouc. Zápas začíná v 19:00 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici a jednoznančným cílem našich fotbalistů bude další důležité vítězství a pokračování úspěšné série v začátku této sezóny. Pojďme se na našeho soupeře podívat trochu blíže...
16.8.Slevová akce na permanentky FC Vysočina!Miroslav FuksBoje FC Vysočina ve II. lize jsou už v plném proudu, ovšem možnost zakoupit si své celosezónní místo na hlavní tribuně mají fanoušci i nadále. Počínaje pondělím 21. srpna (po pátečním duelu proti 1.HFK Olomouc) bude možné permanentní vstupenky na sezónu 2006/07 zakoupit s výraznou slevou!
16.8.Marek Zúbek nastoupil za juniorkuMiroslav FuksDefenzivní záložník Marek Zúbek obdržel od ostravského Baníku povolení k sehrání přátelských zápasů v dresu FC Vysočina a tak mohl dnes nastoupit v přípravném duelu naší juniorky proti dorostencům 1. FC Brno. Naše "béčko" zvítězilo 4:0 po poločase 1:0.
13.8.Juniorka vstup do MSFL nezvládlaJIH - BRE 1:2, 1.kolo | Miroslav FuksJuniorka FC Vysočina svůj podzimní start v MSFL nezvládla. I s šesti hráči „áčka“, mezi kterými nechyběla nová teplická posila Zdeněk Koukal, podlehla Slovanu Břeclav 1:2. Jediný gól „béčka“ vstřelil František Kříž.