V srpnu 2007 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.8.Vysočina uzavírá podzimní kádr – přichází Suchý, odchází WasserbauerMiroslav FuksPřed páteční uzavírkou přestupů dochází v kádru FC Vysočina Jihlava k posledním změnám. Vzhledem ke zranění klíčového stopera Michala Kadlece, který bude kvůli zranění menisku minimálně měsíc mimo hru, přichází vyztužit obranu slovenský stoper Martin Suchý. Čtyřiadvacetiletý urostlý stoper se přesouvá na půlroční hostování z prvoligového Mostu, kde v loňské sezóně nastoupil k 17ti zápasům.
30.8.Zákostelský upozorňuje na vítkovické útočníky a standardkyVIT - JIH 3:1, 5.kolo | Miroslav FuksV neděli 2. září se fotbalisté FC Vysočina představí na půdě Vítkovic a budou zde chtít získat zpět body ztracené v domácím duelu proti Dukle Praha. Jejich soupeřem bude značně obměněný celek, který zatím může být se svým sedmibodovým vstupem do soutěže velmi spokojen. Co o soupeří míní kouč Luboš Zákostelský?
30.8.ABECEDA s... Pavlem MezlíkemMiroslav FuksProstřednictvím tradiční profilové ABECEDY vám představujeme vítanou letní posilu naší ofenzívy - Pavla Mezlíka.
29.8.Exjihlavští Šourek a Vorel v Lize mistrů!Miroslav FuksPražská Slavia prolomila historické prokletí a přes slavný Ajax Amsterdam postoupila do milionářské Ligy mistrů! Na start v prestižní soutěži se mohou těšit i exjihlavští fotbalisté Ondřej Šourek a Michal Vorel, kteří v tomto duelu zůstali pouze na lavičce náhradníků. Tímto nejen jim srdečně gratulujeme!
26.8.Osmnáctka i s Teclem skončila na třetím místěMiroslav FuksČeská reprezentace do 18 let získala na domácím turnaji Václava Ježka třetí místo. Rozhodla o tom dnešní výhra 3:1 nad Ukrajinou. Dva góly Bokšova výběru dal Šural, jeden přidal Železník. Jihlavský útočník Stanislav Tecl nastoupil od začátku druhé půle, ve které neproměnil jednu z velkých šancí českého týmu.
26.8.Juniorka nestačila na ZnojmoZNO - JIB 3:0, 3.kolo | Miroslav FuksJunioři FC Vysočina nenavázali na domácí vítězství nad "béčkem" Zlína a z horké znojemské půdy odjeli s tříbrankovým přídělem. Prakticky tak zopakovali neúspěch z loňského podzimu, kdy zde výrazně posílená juniorka prohrála 3:1. Dnes 3:0 prohrál výrazně mladší a méně zkušený tým.
25.8.Starší dorost vydřel první podzimní výhruJIH - CEB 1:0, 4.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci FC Vysočina si ve 4. kole nejvyšší soutěže připsali první podzimní výhru. Ve vyrovnaném utkání proti Českým Budějovicím se o ní postaral stoper Petr Filip, který skóroval hlavou v 51. minutě po rohovém kopu. Svěřenci trenéra Miroslava Kriega nyní mají na svém kontě 4 body.
24.8.Média zvolila nejlepším hráčem VepřekaJIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksPo Michalovi Kadlecovi se nejlepším domácím hráčem v utkání stal další Michal – Vepřek, který utkání proti Dukle odehrál na levém kraji obrany a vůbec poprvé nastoupil v základní sestavě Jihlavy. Na základě výběru zástupců médií si tak bude moci užít zapůjčení osobního vozu Hyundai i30, který poskytuje reklamní partner FC Vysočina společnost IROMEZ, s.r.o..
24.8.Katastrofální první půli vystřídalo strhující vyrovnáníJIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksTak špatnou první půli v podaní Spartaku, FC PSJ či FC Vysočina ani historikové nepamatují. Jihlavští ji po katastrofálním výkonu prohráli 0:3 a byli proti legendární pražské Dukle na ručník. Po přestávce však tým skvěle zabojoval a po strhujícím průběhu nakonec sahal i po vítězství. Přesto je pouze bod velkou ztrátou a zklamáním.
24.8.Faldyna: „Výhru bychom si asi nezasloužili“JIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksAni skvělý obrat a zisk jednoho bodu nezlepšil hráčům FC Vysočina po domácím utkání proti Dukle náladu. Za všechny asi duel nejlépe zhodnotil brankář Petr Tulis, který pouhý bod označil za prohru. Krom našeho brankáře se před novináři zpovídal i Petr Faldyna a novic Martin Bayer.
24.8.Zákostelský: „Máme veliké problémy s obrannou fází“JIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksAni jeden z trenérů nebyl na pozápasové tiskové konferenci spokojen, na druhou stranu jak Günter Bittengel, tak Luboš Zákostelský uznali, že remíza byla asi spravedlivá. Nejdříve duel hodnotil trenér Dukly Praha.
23.8.Kádr posiluje slavistický Martin BayerMiroslav FuksOdchod dvojice Brazilců a problémy s kolenem u Michala Kadlece si vynutily rychlou reakci směřující k posílení kádru FC Vysočina. Na půlroční hostování tak do Jihlavy ze Slavie Praha přichází univerzální záložník Martin Bayer (nar. 21.4.1985). Poté, co nevyšlo hostování plzeňského stopera Petra Knakala, nadále probíhá hledání posily pro defenzívu.
22.8.V pátek se děti mohou těšit na klubové balónkyJIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksPáteční podvečer bude opět ve znamení ligového utkání FC Vysočina! Fanoušci se mohou těšit na zajímavý duel proti na výsluní se vracející legendě, tedy Dukle Praha. K bezesporu atraktivnímu utkání vám přinášíme několik zajímavostí a organizačních upozornění.
22.8.Představujeme domácího soupeře - FK Dukla PrahaJIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksPřinášíme vám tradiční představení našeho nadcházejícího domácího soupeře. Historie slavné pražské Dukly určitě za připomenutí stojí a její současnost naopak představuje pro mnohé velkou neznámou. Nejdůležitější informací však je čas výkopu utkání – pátek 24. srpna od 19:00 hodin.
21.8.Osmnáctka i s Teclem na úvod porazila PolskoMiroslav FuksČeská reprezentace do 18 let dnes v Horních Počernicích v úvodním utkání turnaje Václava Ježka porazila brankami Mudry a Mišuna tým Polska 2:1 (0:0). V základní sestavě trenéra Bokši nastoupil jihlavský útočník Stanislav Tecl. Ze hry odstoupil v 54. minutě. Branky: 46. Mudra, 54. Mišun - 49. Trojanowski.
21.8.Gebreselassieho premiéra skončila porážkouMiroslav FuksPrvní zápas nově složená česká fotbalová reprezentace do 21 let, které nenastoupila zdaleka v ideálním složení, prohrála. Tým poprvé vedený trenérem Vítězslavem Lavičkou nezachytil úvod zápasu a podlehl ve Skotsku 0:1. Klíčovým momentem byla už čtvrtá minuta, kdy skóroval Naismith. Hráč FC Vysočina Theodor Gebreselassie si v duelu odbyl svoji reprezentační premiéru, když v poločase střídal Kubáně. Zároveň se tak stal historicky prvním hráčem černé barvy pleti v českých fotbalových reprezentacích.
20.8.Předprodej na Duklu od úterýJIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksPředprodej vstupenek na nadcházející druholigový duel FC Vysočina proti slavné Dukle Praha bude zahájen v úterý 21. srpna. Tento v mnohém důležitý zápas má výkop v pátek 24. srpna od 19:00 hodin. Prodej lístků probíhá na tradičních místech v Trafice v kině Sokol a Tipsportbaru v Mrštíkově ulici. Využijte předprodeje a zajistěte si v předstihu ta nejlepší místa na tribunách! Přijďte hráče podpořit, budou vás potřebovat!
19.8.Magnet kola exhibicí exjihlavského SvobodyHRA - JIH 2:0, 3.kolo | Miroslav FuksOčekávaný magnet 3. kola II. ligy ČMFS mezi Hradcem a Jihlavou vyzněl ve prospěch domácích. Při jejich výhře sehrál klíčovou roli exjihlavský útočník Ivo Svoboda, který nahlodal jihlavské sebevědomí rychlou brankou již v 1. minutě a skóre utkání na 2:0 završil ve 26. minutě. Vysočině v obraně velmi scházel klíčový stoper Kadlec a svým výkonem nepřesvědčila.
19.8.Zákostelský: „Z jedné porážky se musíme oklepat“JIH - DUK 3:3, 4.kolo | Miroslav FuksPozápasové hodnocení trenéra Luboše Zákostelského po duelu v Hradci Králové nemohlo být pozitivní. Jeho tým podal špatný výkon a zaslouženě domácím podlehl. Jak kouč tento zápas viděl? "Na soupeře jsme se pečlivě připravovali, ovšem v první půli jsme úplně propadli. Logicky se na tom strašně podepsal první inkasovaný gól, který padl po hrubé individuální chybě už ve 40. sekundě."
18.8.Dorost z venku opět veze těsnou porážku 3:2HRA - JIH 3:2, 3.kolo | Miroslav FuksPo středeční prohře 3:2 na ostravském Baníku prohrál starší dorost stejným poměrem i v Hradci Králové. Tým trenéra Miroslava Kriega nezužitkoval řadu vyložených šancí a naopak třikrát inkasoval ze standardních situací. Jihlavské branky stříleli Šandera z přímého kopu a Pikl.