V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Vysočina v Ďolíčku vedení neudržela a dohrávala v devítiBOH - JIH 2:1, 12.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina byli blízko historicky prvního vítězství v Ďolíčku. V první půli byli lepším týmem a díky brance Petra Nerada šli do vedení. Další šance navíc neproměnili. Domácí ve druhé půli z penalty vyrovnali a do výhody se dostali po velmi přísném verdiktu sudího, který vyloučil Jánoše. Klokani rozhodli po šťastné hlavičce Acosty. Vysočina bojovala alespoň o bod i po vyloučení Vaculíka, ale v tomto duelu jí prostě nebylo přáno.
31.10.Bokša: V první půli scházelo potvrzení našeho vedeníBOH - JIH 2:1, 12.kolo | Miroslav FuksKrutá a velmi zbytečná prohra Jihlavy. Na tom se po utkání v Ďolíčku shodli aktéři záchranářského duelu, který Vysočině mohl přinést důležité vítězství. Místo toho byla v jihlavském táboře po utkání nálada pod psa. Stačilo vzpomenout nastřelené břevno, mnohé neproměněné šance, problematickou penaltu, velmi přísné vyloučení Jánoše, šťastný oblouček Acosty či zbytečnou červenou kartu pro Vaculíka.
30.10.Starší dorost prohrál v PlzniPLZ - JIH 3:2, 16.kolo | RedakceStarší dorost U19 nezvládl utkání v Plzni. Domácí se dostali do vedení ve 24. minutě a o 13 minut později už Plzeň zvyšovala na 2:0. Vysočina ale ke konci poločasu zabrala a snížila brankou Vedrala. Deset minut po přestávce ale Plzeň opět zvýšila na rozdíl dvou branek, jihlavští ale nesložili zbraně a dokázali opět snížit, když se prosadil Novotný. Do konce utkání už se ale nic nestalo a Plzeň tak brala všechny body za výhru 3:2 (2:1).
29.10.U17: Hodonínu nadělili půltucet gólůJIH - HOD 6:0, 14.kolo | David ZemanMladší dorost U17 nasázel na domácí půdě rovných šest gólů, i když to tak po prvním poločase vůbec nevypadalo, když se prosadil pouze Rážek. Ve druhé půli se ale s góly roztrhl pytel, když další dva góly přidal Rážek a k němu se přidali ještě Šteffl, Matulka a Lorenc, tak utkání skončilo 6:0 (1:0).
29.10.Šestnáctka na domácí půdě přehrála HodonínJIH - HOD 3:1, 14.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 vítězně zvádl předposlední duel podzimní sezóny, když na domácí půdě porazil Hodonín 3:1 (2:1). Na tříbodovém zisku se dvěma góly podílel Marek Lokvenc a jednou se trefil Oskar Točík.
29.10.Procházka: Věříme, že jsme schopní v Ďolíčku uspětBOH - JIH 2:1, 12.kolo | Miroslav FuksJako by byl pro fotbalisty FC Vysočina vršovický Ďolíček zakletý. Sehráli tady pět ligových duelů a dosud nikdy zde nezvítězili. Prolomení kouzla stadiónu Bohemians Praha 1905 by právě nyní přišlo velice vhod. Oba celky se v sobotu 31. října od 17:00 hodin střetnou ve velice důležité bitvě, což jasně dokládá pohled do tabulky SYNOT ligy.
28.10.FC Vysočina pořádá výjezd do ĎolíčkuRedakceFC Vysočina pořádá výjezd na venkovní utkání v Ďolíčku, kde se utkáme s domácím týmem Bohemians 1905. Utkání je na programu v sobotu 31. října od 17:00 hodin. Sraz nahlášených fanoušků je stanoven na 14:15 u hospůdky Na Růžku, která se nachází vedle areálu Na Stoupách.
28.10.Hráč kola Jiří Klíma: Srážely nás chyby, nyní jsme se herně i výsledkově zvedlijuniorskaliga.cz - Nikol KuncováJihlava v předešlých třech ročnících Juniorské ligy patříla k lepším mužstvům, ale letošní sezonu nezahájila úplně podle představ. V úvodních sedmi zápasech ani jednou nevyhrála a zlom přišel až v 9. kole proti Mladé Boleslavi. Od té doby se Vysočině daří a pátou výhru v sezoně přidala proti Českým Budějovicím. V tomto utkání se navíc dvěma góly blýskl reprezentant do 19 let Jiří Klíma, který přispěl k výhře 4:1.
26.10.U17: S Třincem bez branekTRI - JIH 0:0, 12.kolo | David ZemanMladší dorost U17 začal na půdě Třince velice aktivně a dostával se do brankových příležitostí, bohužel v koncovce se nedokázal za celé utkání ani jednou prosadit. Utkání tak skončilo 0:0.
26.10.U16: Výhra o tři góly se nerodila lehceTRI - JIH 0:3, 12.kolo | Miroslav FuksMladší dorost U16 nezaváhal na půdě Třince a zvítězil 0:3 (0:0). Vítězství se však nerodilo lehce a jihlavští mladíci o něm rozhodli až ve druhé půli díky brankám Oskara Točíka, Radka Křivánka a Daniela Crhy.
26.10.Před Libercem se konal průvod fanouškůDavid ZemanPřed utkáním s Libercem se konal již tradiční průvod fanoušků, kterého se i tentokrát zúčastnil slušný počet fanoušků, kteří se před zápasem začali scházet v 15:30 hodin u Morového sloupu na Masarykově náměstí. Průvodu se zúčastnilo necelých 40 fanoušků FC Vysočina, kteří o sobě po celou cestu na stadion dávali vydatně vědět fotbalovými pokřiky.
25.10.Juniorka na půdě Dynama po zásluze zvítězilaCEB - JIH 1:4, 13.kolo | juniorskaliga.czJuniorský tým pokračuje v úspěšné sérii posledních kol. V Českých Budějovicích byl za svou aktivitu odměněn až ve druhé půli, ovšem stálo to za to. Náskok Dynama nejprve vyrovnal Jiří Klíma a poté tři branky zaznamenali Bojan Spirkoski, znovu Klíma a David Štěpánek. Potěšitelný je fakt, že po zranění celý duel odehrál stoper Ondřej Šourek.
25.10.Vysočina sahala po výhře, ale musela se spokojit s bodemJIH - LIB 1:1, 11.kolo | RedakceFotbalisté FC Vysočina obrali o body účastníka Evropské ligy, ovšem výhru z Teplic nepotvrdili. Liberec byl v Jihlavě aktivnějším celkem, ovšem v první půli šli do vedení domácí díky trefě kanonýra Murise Mešanoviće. Vysočina držela velmi cenné tři body až do 83. minuty, kdy po samostatné akci dokázal vyrovnat Bartošák. Vysočina tak remizovala s Libercem 1:1.
25.10.Milan Bokša: Byli jsme velice blízko vítězstvíJIH - LIB 1:1, 11.kolo | Miroslav FuksVysočina v duelu proti Liberci získala bod, který by před utkáním asi brala, ovšem s ohledem na vývoj zápasu mohla proti pokořiteli Marseille dosáhnout na plný bodový zisk. Vždyť Slovan vyrovnal jihlavské vedení až osm minut před koncem, když předtím přežil velkou šanci hráčů v modrém. Jak duel okomentovali oba trenéři na pozápasové tiskovce?
24.10.U19: O prohře s Mladou Boleslaví rozhodla první půleJIH - MBA 1:2, 15.kolo | David ZemanV utkání staršího dorostu s Mladou Boleslaví se hosté dostali už v první půli do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli se domácí Vysočina snažila dostat do utkání, ale prosadila se až v 77. minutě, kdy gól vstřelil Karmazín. Poté už se na hřišti nic důležitého neudálo a tak si hosté odvezli tři body za výhru 1:2 (0:2).
23.10.František Vaculík: hráčský kádr má kvalitu a může dosahovat dobrých výsledkůMiroslav FuksUž čtvrtstoletí řídí jednu z největších českých stavebních společností a před pár dny získal prestižní ocenění Osobnost českého stavitelství. Řeč je o Františku Vaculíkovi, generálním řediteli a předsedovi představenstva PSJ, který je zároveň dvacet let klíčovým hybatelem a podporovatelem jihlavského fotbalu. Dovolili jsme si ukrojit část jeho drahocenného času a požádali jsme ho o aktuální rozhovor na fotbalové téma.
22.10.Kučera: V neděli musíme potvrdit výhru z TeplicJIH - LIB 1:1, 11.kolo | Miroslav FuksTřetí celek SYNOT ligy, poslední vítěz národního poháru, účastník Evropské ligy a nedávný pokořitel Olympique Marseille. Navíc tým s řadou výborných hráčů v čele s českými reprezentanty Josefem Šuralem a Davidem Pavelkou. Tolik vizitka našeho nadcházejícího těžkého a bezesporu atraktivního soupeře – FC Slovan Liberec. Duel 11. kola SYNOT ligy je na programu v neděli 25. října od 17:00.
22.10.Turné FCV po školách: ŽS DemlovaMiroslav FuksFC Vysočina dnes pokračoval v turné po základních školách našeho regionu. Před domácím zápasem proti Slovanu Liberec navštívila dvojice Vladimír Kukoľ – Petr Nerad jihlavskou základní školu Demlova. Po šesté vyučovací hodině zde davu školou povinných dětí rozdávali své autogramy, podpisové kartičky a též vstupenky na nadcházející duel. Jejich zásoby vzaly hodně rychle za své.
20.10.Nabízíme řadu možností, jak získat vstupenky na Liberec!JIH - LIB 1:1, 11.kolo | Miroslav FuksPřed fotbalisty FC Vysočina je obrovsky důležitá bitva! Proti Slovanu Liberec nutně potřebuji zvítězit a bodovat naplno! Přijďte je v neděli 25. října podpořit v boji proti účastníkovi Evropské ligy! Výkop zápasu je v 17 hodin! Na utkání je k dispozici dostatek vstupenek, přičemž vám nabízíme hned několik možností, jak je pohodlně zakoupit.
20.10.Před Libercem v neděli vyrazí průvod fanouškůDavid ZemanPo důležitém vítězství v Teplicích potřebuje FC Vysočina nutně bodovat i v neděli na domácí půdě proti Liberci. Pomoci by jí k tomu měli i jihlavští fanoušci. Nejen z tohoto důvodu se v neděli vydá průvod modro-žlutých barev krajským městem.