V dubnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.4.Starší dorost zvítězil na druhé Slavii!SLA - JIH 2:3, 24.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci se po dlouhých šesti prohraných zápasech dočkali vítězství. A radovali se hned na půdě druhého celku extraligy – pražské Slavie! Výhra je o to cennější, že svěřenci kouče Pavla Procházky po první půli prohrávali 2:0. Nakonec se však díky trefám Jana Klimenta, Ondřeje Přibyla a Aloise Zemana dočkali potěšující výhry 2:3!
30.4.K vysoké výhře přispěl hattrickem Peter KrutýHUL - JIB 1:5, 0.kolo | Miroslav FuksZáložní tým FC Vysočina se po čtyřzápasovém čekání dočkal potřebného tříbodového zisku v MSFL. Juniorka doplněná o několik hráčů kádru „áčka“ podala v Hulíně velmi dobrý výkon a v přímém souboji dvou celků ohrožených sestupovými starostmi zvítězili výrazně 1:5 (0:3). Hattrickem se blýskl Peter Krutý a po jedné brance přidali Martin Bača a Jiří Gába pykající za 4 žluté karty.
30.4.Holky udělaly další krůček k postupuJIH - HOH 2:0, 16.kolo | Miroslav FuksJihlavské fotbalisty jsou na dobré cestě k postupu do nejvyšší ženské soutěži. V důležitém utkání dnes na domácí půdě zdolaly 4. celek tabulky FK Holešovské holky 2:0 (1:0). Skóre utkání otevřela „gólem do šatny“ Denisa Šerá a pojistku přidala v 71. minutě Petra Čechová.
28.4.S Fanklubem do KladnaFanklubPřed námi jsou dva důležité venkovní zápasy, při kterých bude vaše podpora nutná! Vyražte s námi do Kladna pomoci hráčům k důležitým bodům. Čas odjezdu je naplánován na neděli 1.5. ve 14:00 od fanshopu pod novou tribunou. Cena je stanovena na 280kč, může se ale měnit podle počtu zájemců. Zájemci se mohou hlásit na e-mail fanklub.vysocina@seznam.cz nebo telefonní číslo 732 770 383.
28.4.Šimonek přispěl k remíze s ČeskemMiroslav FuksVe středu 27. dubna v Šardicích proběhlo přátelské utkání nově se tvořících reprezentačních celků Česka a Slovenska do jednadvaceti let. Je potěšitelné, že FC Vysočina měl své zástupce v obou reprezentacích. Záložník Jan Kopic nastoupil v základní sestavě českého týmu, přičemž nahrával na úvodní gól, a útočník Arnold Šimonek se v 75. minutě radoval z branky, kterou snižoval na 1:2. Prosadil se hlavou po rohovém kopu. Utkání nakonec skončilo 2:2 (1:0), když mladí Slováci vyrovnávali v poslední minutě.
28.4.Vysočinu čeká boj o druholigové body v KladněKLA - JIH 1:2, 24.kolo | Miroslav FuksDruhá liga jde pomalu ale jistě do svého finiše. Další boj o důležité ligové body Vysočinu čeká tuto neděli 1. května od 17 hodin na stadiónu exligového SK Kladno. To však nyní neřeší návrat mezi českou elitu, ale naopak usiluje o setrvání ve druhé nejvyšší soutěži. Toto snažení v posledních dvou zápasech výrazně podpořilo šesti cennými body korunovanými osmi vstřelenými brankami.
27.4.Tomáš Cihlář se chce udržet v základní sestavěMiroslav FuksTomáš Cihlář je nedílnou součástí kádru FC Vysočina od chvíle, kdy opustil kabinu staršího dorostu v červnu 2006. Tedy od prvního ročníku po sestupu z Gambrinus ligy. Poté stihl vybojovat stříbrnou medaili na MS „dvacítek“, byl u neúspěšných pokusů o postup a v létě 2010 trochu v tichosti odešel na hostování do Třince. Na zimní přípravu se vrátil do jihlavského kádru a svými výkony si místo udržel i pro jarní boje. A nejen to. Po začátcích na lavičce nastoupil v posledních dvou duelech v základní sestavě na svém postu levého beka.
27.4.Vysočina se v přípravě střetla se ŽďáremMiroslav FuksPřípravu na důležitý nedělní duel na půdě Kladna dnes fotbalisté FC Vysočina vyplnili přátelským duelem proti diviznímu Žďáru nad Sázavou. Jihlavský tým si v této ofenzivní partii s chutí zastřílel a zvítězil vysoko 10:0 (5:0), když pohledné branky stříleli dvakrát Jan Kosak, Peter Krutý a Stanislav Tecl a jednou se trefili Petr Dolejš, Karol Karlík, Martin Bača a Muris Mešanović. Kouč Josef Vrzáček v zápase zatížení rozložil rovnoměrně na dvě různé jedenáctky.
26.4.Jan Kopic v nominaci nové reprezentace U-21Miroslav FuksJihlavský záložník Jan Kopic figuruje v nominaci nově se tvořící české reprezentace U-21 pro přípravný duel proti Slovensku. Tým kouče Jakuba Dovalila k němu nastoupí ve středu 27. dubna v Břeclavi. Útočník FC Vysočina Stanislav Tecl zůstal mezi náhradníky této osmnáctičlenné nominace.
25.4.Holky nadělily juniorce Brna!BRN - JIH 0:5, 15.kolo | Josef ŽampaJihlavské fotbalisty zvládly duel na půdě 2. celku tabulky na výbornou. Brněnské juniorce nedaly šanci a uštědřily jí výprask 0:5 (0:3). Dvakrát se trefila Kateřina Valentová a po jedné brance přidaly Marcela Žampová, Lenka Tichánková a Petra Čechová. Naše hráčky tak nadále drží nejvyšší příčku tabulky.
23.4.Josef Vrzáček: „Zaslouženě jsme zvítězili“Michal JindraJihlavští fotbalisté v pátek hostili na domácí půdě rezervu letenské Sparty Praha a duel se svěřencům trenéra Vrzáčka nadmíru vydařil. Hráči z Vysočiny zvítězili vysoko 5:1. Začátek zápasu tak suverénně nevypadal. „Domácí nám vstřelili ve čtrnácté minutě první gól, na který jsme dvěma vyloženými šancemi mohli odpovědět. Nepodařilo se, a tak nás Jihlavané potrestali podruhé a bylo po utkání. Myslím si, že rozhodly neproměněné šance z prvního poločasu,“ uvedl na pozápasové tiskové konferenci trenér Sparty B Zdeněk Svoboda.
23.4.Domácí remíza se Slováckem je zklamánímJIB - SLB 0:0, 0.kolo | Miroslav FuksV rámci 22. kola MSFL na sebe narazily celky FC Vysočina a 1.FC Slovácko. Zatímco hosté přijeli s juniorkou doplněnou čtyřmi hráči z širšího kádru „áčka“, tak jihlavský tým tvořilo hned 9 členů prvního týmu. Domácí měli po celý zápas územní převahu, ale scházela jim kvalitnější mezihra a přesnější finální přihrávka. Z několika velkých šancí skórovat nedokázali a stejně tak hosté neproměnili svoji jednu výraznou příležitost. Duel tak skončil z jihlavského pohledu zklamáním - bezbrankovou remízou 0:0.
22.4.Proti Spartě se zaskvěli Tecl s Mešanovićem a Vysočina bere za výhru 5:1 tři bodyJIH - SPB 5:1, 23.kolo | Jaroslav Wollmann & Miroslav FuksNapravit zaváhání z Čáslavi se pokusili hráči Vysočiny v domácím duelu se Spartou. Vysočina se první braky dočkala celkem záhy, poté co v 8. minutě přežila Lačného tyč, udeřil ve 14. minutě Muris Mešanović a o dvanáct minut později rozvlnil síť Stanislav Tecl. Ve druhém poločase se dočkala branky Sparta, v 58. minutě se o snížení postaral Jan Krob. Domácím však nemuseli smutnit dlouho, o čtyři minuty později se trefil opět Muris Mešanović. Pozadu však nechtěl zůstat Stanislav Tecl, který si na 74. a v 83. minutu přichystal dva přesné zásahy. Vysočina porazila Spartu 5:1 a do tabulky si připsala tři důležité body.
20.4.Jiří Fadrný skóroval do sítě ItálieMiroslav FuksDefenzivní hráč juniorky FC Vysočina Jiří Fadrný byl dodatečně povolán do české reprezentace U-19 pro dva domácí přípravné duely proti Itálii, které jsou generálkou před závěrečnou fází evropské kvalifikace. V prvním úterním zápase se hned objevil v základní sestavě, odehrál na postu stopera celé utkání a dokonce v 51. minutě vyrovnal na 2:2. Nakonec však český tým odešel v Praze poražen 2:3 (1:2).
20.4.Představujeme domácího soupeře – Sparta Praha BJIH - SPB 5:1, 23.kolo | Miroslav FuksProdloužený a sluneční velikonoční víkend v pátek odstartuje ideálním způsobem – domácím ligovým zápasem FC Vysočina. Jihlavští fotbalisté od 18:00 hodin nastoupí k utkání proti juniorce AC Sparta Praha a historie vzájemných duelů napovídá, že by se diváci mohli těšit na otevřený ofenzivní fotbal a hodně branek. Těch v dosavadních 11 duelech padlo 32 při skóre 21:11, což dává průměr takřka 3 branky na zápas.
19.4.Pohled do historických statistik FC Vysočina JihlavaMiroslav FuksPohled do ligové a pohárové historie FC Vysočina Jihlava přináší řadu zajímavých údajů a přehledů. Nahlédněme tedy do hráčských statistik těch nejúspěšnějších fotbalistů v historii klubu. Milovníkům statistik a historických přehledů nabízíme skutečnou „lahůdku“ – kompletní bilanci všech hráčů, kteří nastoupili v dospělých týmech FC Vysočina od vstupu tohoto klubu do II. ligy, tedy od ročníku 2000/01, a to včetně startů v Poháru ČMFS (Ondrášovka Cupu).
18.4.Na Spartu B zdarma z okresu Jindřichův Hradec!Miroslav FuksDosud dostali obyvatelé čtyř sousedních okresů možnost, aby ZDARMA navštívili ligový duel FC Vysočina Jihlava. Pro nadcházející duel proti AC Sparta Praha B nyní dostává šanci okres Jindřichův Hradec! Postačí předložení občanského průkazu s trvalým bydlištěm v příslušném okrese. A jelikož opakování je matka moudrosti, tak přinášíme i další informace, které by vás v souvislosti s návštěvou utkání na stadiónu v Jiráskově ulici mohly zajímat.
18.4.Vrzáček: „Ofenzivně laděný tým efektivitu nepřinesl“ Miroslav FuksZa jiných okolností bývá bod z horké půdy soupeře dobrý, ovšem v situaci FC Vysočina je nedělní remíza v Čáslavi málo. Jak tento důležitý zápas viděl jihlavský kouč Josef Vrzáček? "Do Čáslavi jsme přijeli s jasným cílem zvítězit a tomu jsme podřídili celý týden. Od první minuty jsme domácí chtěli napadat a hrát vysoký presing. To se, myslím, podařilo."
17.4.Vysočina se v Čáslavi musela spokojit s bodemCAS - JIH 1:1, 22.kolo | Miroslav FuksFotbalisté FC Vysočina do Čáslavi jeli s těžkým úkolem vybojovat tři body a snížit odstup druhé Viktorie Žižkov. Jihlavský tým proti houževnatému soupeři, který na jaře dosahuje velmi dobrých výsledků, předvedl velmi aktivní výkon. Ten však srazil úvodní gól ze standardní situace v 25. minutě. Bojující domácí pak úspěšně bránili nejtěsnější vedení. Jejich odpor zlomila až 85. minuta, kdy Filip Dort našel Murise Mešanoviće a ten šťastně vyrovnal na konečných 1:1 (1:0).
16.4.Oslabený starší dorost nestačil na SigmuOLO - JIH 6:1, 22.kolo | Miroslav FuksZatímco na podzim starší dorost na domácí půdě Olomouc přehrál 4:1, tak na jaře na Sigmu nestačil. Oslabený jihlavský tým, který se musel obejít bez osmi zraněných hráčů a v zápase nestřídal, si z Hané odvezl výraznou porážku 6:1 (1:0). Čestný úspěch hostí zaznamenal v 66. minutě za stavu 4:0 Jindřich Kučera po narážečce se Šutou.