V září 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Vysočina se veze na vítězné vlněJIH - OPA 3:1, 9.kolo | Jaroslav WollmannSvěřenci Romana Pivarníka vstoupili do utkání velice dobře, již v 7. minutě se trefil kapitán Stanislav Velický. V 34. minutě sice vyrovnal Radzinevičius, ale o dvě minuty později již opět bylo na jihlavské straně veseleji, když se prosadil Stanislav Tecl. Poslední slovo si vzal v 90. minutě Marek Jungr, který uzavřel účet utkání na konečných 3:1. Vysočina vyhrála již třetí zápas v řadě a v tabulce se posunuje výše a výše.
30.9.K vidění byl kvalitní zápas, shodují se trenéřiJIH - OPA 3:1, 9.kolo | Michal JindraV pátek se na stadionu v Jiráskově ulici odehrálo již 9. kolo II. fotbalové ligy a domácí FC Vysočina hostila Opavu. Z vítězství se po kvalitním a bojovném utkání nakonec radovala Jihlava. Na pozápasové tiskové konferenci se oba trenéři shodli, že diváci měli možnost vidět nadprůměrný druholigový duel plný šancí a gólů.
27.9.Představujeme domácího soupeře – Slezský FC OpavaJIH - OPA 3:1, 9.kolo | Miroslav FuksDo Jihlavy se po dvou letech vrací k druholigovému utkání celek Opavy. Tento tradiční účastník I. nebo II. ligy na Vysočinu přijede v pátek 30. září ve dvojí roli. Jako nováček, který v loňském ročníku dominoval v MSFL, a též jako tým, kterému na 1. příčku aktuální tabulky schází pouhý bod. Jihlava do utkání půjde s jasným cílem – mít po skončení zápasu shodný tabulkový zisk jako slezský celek.
27.9.Kliment premiérově v reprezentaciMiroslav FuksRychlý krajní záložník či útočník staršího dorostu FC Vysočina Jan Kliment figuruje v nejnovější nominaci trenéra Jaroslava Hřebíka pro přátelský dvojzápas proti Chorvatsku. Kliment si svoji reprezentační premiéru odbyde ve dnech 3. až 6. října v Táboře. Kliment má na svém kontě 40 zápasů v dorostenecké extralize a 10 vstřelených branek.
25.9.Juniorka zase přišla o vedení a výhruJIB - SLB 2:2, 9.kolo | Miroslav FuksJuniorku FC Vysočina v posledních zápasech trápí neschopnost udržet nadějný výsledek. Názorný příklad přineslo nedělní utkání proti juniorce Slovácka, v němž domácí celek dvakrát vedl díky krásných trefám Lukáše Kryštůfka a Jana Kosaka, ale soupeř vždy po 2 minutách dokázal vyrovnat. Zápas tak skončil smírně 2:2 (2:2)
25.9.Jihlavské hráčky v Brně nepřesvědčilyBRB - JIH 1:1, 5.kolo | Miroslav FuksFotbalisty FC Vysočina se představily v Brně a zápas proti "béčku" Zbrojovky jim příliš nevyšel. Dokázaly se v první půli ujmout vedení díky trefě Čechové, ovšem poté vyklidily pole a iniciativu převzaly domácí hráčky. Ty neproměnily řadu šancí, tudíž hráčky FC Vysočina mohly být rády za bod za remízu 1:1.
24.9.Vysočina vybojovala důležitou výhru!SPB - JIH 1:2, 8.kolo | Miroslav FuksPřání hráčů i fanoušků FC Vysočina bylo vyslyšeno. Jihlavský tým vítězně zvládl důležitý duel na půdě nevyzpytatelné Sparty B a tříbodovým ziskem se přiblížil na dohled špičce tabulky. Základ vítězství 1:2 (0:1) položil brankou z první půle novic Marek Jungr, na kterého ve druhé části navázal Muris Mešanović, který konečně protrhl své dosavadní střelecké trápení. Sparťané zápas ještě dokázali zdramatizovat, když v 84. mniutě snížili na 1:2. Tým Vysočiny si však cenný tříbodový zisk vzít nenechal.
24.9.Roman Pivarník: Nervózní závěr zápasu byl zbytečnýSPB - JIH 1:2, 8.kolo | Miroslav FuksVysočina Spartě B po roce vrátila porážku na jejím hřišti a po dobrém výkonu získala cenné tři body. Zároveň se v tabulce pravdy konečně dostala do plusových hodnot. Jak toto utkání viděl kouč Roman Pivarník?
23.9.Dorost si připsal třetí porážku v řaděJIH - PLZ 1:3, 8.kolo | Miroslav FuksV areálu Na Stoupách se v pátek hrál velice kvalitní duel dorostenecké extraligy, v němž domácí tým změřil síly s třetím celkem tabulky Plzní. Jihlavští mladíci bohužel doplatili na velmi špatnou efektivitu a tak se z výhry 1:3 (0:1) radovali hosté. Vysočina si po čtyřech úvodních výhrách připsala už třetí porážku v řadě.
22.9.Komárek: Proč by to Vysočině nemělo vyjít letos?Miroslav FuksV letní přípravě do Jihlavy dorazil jako zkušená posila defenzívy a jeho dosavadní výkony naznačují, že by se mu tento úkol mělo podařit naplnit. Řeč je o šestadvacetiletém stoperovi s celou řadou startů z nejvyšší soutěže v Česku i na Slovensku Martinu Komárkovi. Odkud pochází a jaké byly jeho fotbalové začátky?
22.9.Přestupy last minute: vrací se Halama, odchází BačaMiroslav FuksVe středu avizovaná poslední změna v kádru FC Vysočina v podobě příchodu Marka Jungra nakonec není vůbec poslední. Jihlavský kádr totiž hlásí změny last minute! Na hostování do 30. června 2012 přichází stoper Jan Halama, který se tak na Vysočinu vrací po tříměsíčním intermezzu v Českých Budějovicích. Zároveň se jihlavské vedení dohodlo na přestupu méně vytíženého útočníka Martina Bači do Tescomy Zlín.
22.9.Vysočinu čeká nevyzpytatelná juniorka SpartySPB - JIH 1:2, 8.kolo | Miroslav FuksPřed čtrnácti dny se fotbalisté FC Vysočina chystali na utkání na půdě posledního celku tabulky Slovanu Varnsdorf. Tuto sobotu je od 10:15 hodin v Horních Počernicích čeká znovu poslední tým druholigového pelotonu – juniorka Sparty Praha. Svěřenci kouče Romana Pivarníka si v tomto duelu musí dát pozor hned dvojnásobný.
22.9.O dres FC Vysočina bojují dva mladí SlávistéMiroslav FuksVe stínu posledních poměrně významných změn, ke kterým došlo v kádru prvního týmu FC Vysočina, přichází do Jihlavy dva talentovaní mladí fotbalisté Slavie Praha s velkými zkušenostmi z českých mládežnických reprezentací. Jde o stopera či záložníka Petra Kolaříka (nar. 14.3.1991) a krajního záložníka Petra Kučeru (nar. 26.1.1991). Kluby se domluvili na jejich hostování do konce letošního roku s pevně stanovenou opcí na přestup.
21.9.Vyražte s Fanklubem na SpartuFanklubFC Vysočina bude chtít potvrdit tři body z utkání proti Vlašimi a zároveň i zlepšený výkon v tomto utkání a i vy jí v tom můžete pomoci! Stačí využít výjezdu Fanklubu FC Vysočina, který tradičně nebude na tomto venkovním utkání chybět! Čas odjezdu je stanoven na 7:30 od fanshopu pod novou tribunou. Cena je stanovena na 120kč pro členy Fanklubu a 150kč pro ostatní. Zájemci se mohou hlásit na e-mail fanklub.vysocina@seznam.cz nebo telefonní číslo 732 770 383.
21.9.Přichází poslední posila – Marek Jungr!Miroslav FuksStředová řada FC Vysočina se těsně před koncem podzimního přestupního termínu dočkala kvalitního posílení! Na hostování do konce roku přichází teplický záložník Marek Jungr (nar. 11. dubna 1987). Třiadvacetiletý někdejší velký talent českého fotbalu má za sebou řadu působišť, v nichž dosud nasbíral 29 prvoligových a přes 60 druholigových startů. Výrazně na sebe upozornil v roce 2010 ve Vlašimi, odkud přestoupil do Teplic.
20.9.Tým U-15 do finále Premier CupuRedakceStarší žáci FC Vysočina naplnili svůj cíl, když postoupili do republikového finále prestižního Nike Premier Cupu. To se uskuteční 12. října 2011 v Praze na Strahově. Náš tým U-15 svoji semifinálovou skupinu odehrál v úterý 20. září v Havlíčkově Brodě a kýženého postupu dosáhl po nepříliš přesvědčivých výkonech.
18.9.Jihlavanky přehrály HodonínJIH - HOD 2:0, 4.kolo | Miroslav FuksJihlavské hráčky sehrály těžký duel proti třetímu celku tabulky Hodonínu. Po nevýrazné první půly se herně zvedly a své soupeřky přehrály. Pod zasloužené vítězství 2:0 (0:0) se svými brankamni podepsaly Petra Čechová a Petra Žampová.
17.9.Juniorka zůstala v Břeclavi za svými možnostmiBRE - JIB 3:1, 8.kolo | Miroslav FuksFotbalisté juniorky FC Vysočina v Břeclavi prohráli 3:1 (2:0), když hlavně v první půli předvedli výkon pod své možnosti. Jihlavští mladíci svým výkonem a přístupem zklamali. Ve druhé části po snížení ze strany Zdeňka Chmelíka bojovali alespoň o bod, nakonec však domácí ze závěrečného brejku vstřelili třetí úspěch.
16.9.Vítězem letní fotosoutěže Pavel JelínekMiroslav FuksDruhý ročník letní soutěže webu FC Vysočina nazvaná „Vezmi FCV na prázdniny“ je definitivně u konce. Z pětice finalistů jsme mohli formou ankety vybírat nejlepší, nejzajímavější či nejvtipnější fotografii. Právě vtip se nakonec ukázal být rozhodující, neboť vítězem soutěže se stal snímek Pavla Jelínka na návštěvě u "strýce" Rudolfa. Druhý skončil exotický snímek Jaroslava Marka před slavným kambodžským chrámem Angkor Vat a třetí se umístil Zdeněk Mischka na řeckém ostrově Chios.
16.9.Dorost na Baníku propadlOST - JIH 5:1, 7.kolo | Miroslav FuksStarší dorostenci si na Baníku Ostrava vybrali slabší zápas. První půle jim herně vůbec nevyšla, inkasovali však jen jednou. Ve druhé části se už domácí rozstříleli a nakonec zvítězili výrazně 5:1 (1:0). Jedinou jihlavskou branku zaznamenal v 73. minutě Masopust, který snížil na 3:1.