26.08.2013, Miroslav Fuks

Vstupenky na "zápas podzimu" proti Slavii jsou v prodeji!

Vstupenky na ”zápas podzimu” proti Slavii jsou v prodeji!Před fotbalovou Vysočina jsou dva velice prestižní domácí duely Gambrinus ligy. V poslední den letních prázdnin se v Jihlavě v neděli 1. září představí Slavia Praha a během závěrečného zářijového víkendu bude Vysočina hostit mistrovskou Viktorii Plzeň. Pozor, vstupenky na nedělní "zápas podzimu", který nevysílá žádná z televizí, už jsou v prodeji!

„Jednotné vstupné na zápasy proti Slavii Praha (1.9.) a Viktorii Plzeň (poslední víkend v září) bude činit 150 Kč. Činíme tak na základě výrazně zvýšených bezpečnostních a organizačních nákladů, které jsou s těmito ostře sledovanými duely spojeny. Dále sledujeme zájem ještě více zvýhodnit majitele celosezónních permanentek a v neposlední řadě zohledňujeme i enormní zájem fanoušků o tyto divácky lákavé zápasy, který výrazně převyšuje kapacitu našeho stadiónu,“ informoval o důvodech třicetikorunového navýšení cen vstupenek na vybrané zápasy Miroslav Fuks, tiskový mluvčí a marketingový manažer FC Vysočina.

Mít permanentku na domácí zápasy FC Vysočina skutečně představuje velkou výhodu. Pro zápasy se Slavií Praha a Viktorii Plzeň doznala cena permanentek snížení ve výši 200 Kč a lze ji nyní získat za 1.100 Kč. Permanentky je možné zakoupit on-line na webu Ticketportal nebo v klubovém Fanshopu.

• bezplatný vstup na domácí zápasy Poháru České pošty

Jak získat vstupenky na duel proti Slavii Praha?

• on-line nákup vstupenek do všech sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal, který bude zahájen již od čtvrtku 22. srpna. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) nebo na základě vytištěného voucheru s příslušným čárovým kódem, který lze uplatnit na stadiónu v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6
  • v rámci autogramiády FC Vysočina, která se uskuteční ve středu 28. srpna od 17:30 hodin v City Parku
  • fyzický předprodej vstupenek do všech sektorů stadiónu bude probíhat ve čtvrtek 29. srpna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde bude možné zakoupit i permanentky
  • pokud do té doby nebudou všechny volné vstupenky vyprodány, tak budou k dispozici v den utkání na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 15:30 hodin