06.01.2016, Redakce

Starší dorost zahájil zimní přípravu

Starší dorost zahájil zimní přípravuToto pondělí zahájil svou zimní přípravu i starší dorost U19, který se k úvodnímu tréninku sešel v počtu 20 hráčů a k tomu se třemi golmany. K dalším změnám a průběhu zimní přípravy se vyjádřil trenér Kamil Průša.

„Do kádru juniorky byli přeřazeni Bajer, Beseda, Pěnkava a Šimončič, který ovšem projevil zájem jít zpět do mateřského oddílu v Náměšti n. O. a více se tak zaměřit na studium. Z dorazového ročníku 1997 je již tedy posunuto do kategorie mužů a juniorky celkem šest hráčů. Naopak do naší kabiny se z hostování ve Vyškově vrátil Vlk a z Havlíčkova Brodu Fikar. Novými tvářemi jsou zahraniční hráči Mašić a Dujmović. Prvně jmenovaný je již v našem oddíle od léta, když byl v tréninkovém procesu s juniorkou. Ivan Dujmović přicestoval až nyní a zapojil se s námi do zimní přípravy. Po dlouhodobém zranění se do plné zátěže zapojili Liška a Svoboda. Momentálně máme tedy v kabině 20 hráčů a tři brankáře. O konečném počtu hráčů pro mistrovskou soutěž se budeme ještě s vedením mládeže bavit. Myslím si ale, že snížíme počet hráčů přibližně na 16 respektive 17.“ popsal trenér Kamil Průša současný stav hráčského kádru a zároveň nám blíže popsal program zimní přípravy.

„Zimní přípravné období jsme zahájili v pondělí 4. ledna. V každém týdnu absolvují hráči sedm tréninkových jednotek. Do prvního mistrovského utkání, které budeme hrát v Liberci 20.2.2016, odehrajeme osm přípravných zápasů. V sobotu 9. ledna to bude dvojutkání doma Na Stoupách s Českými Budějovicemi v 11:00 hod a ve 13:00 hod. Další sobotu 16.1.2016 budeme hrát rovněž dvě utkání doma, nejdříve v 11:00 hod s U19 Chrudimi a následně ve 13:00 hod s naší juniorkou. V sobotu 30. ledna zajedeme k utkání do Nitry. Další prodloužený víkend absolvujeme minisoustředění v Senici, kde se v pátek 5.2.2016 utkáme se Senicí, v sobotu budeme mít dva tréninky a v neděli 7.2.2016 při cestě zpět odehrajeme utkání se Slovanem Bratislava. Generálkou na mistrovská utkání nám bude domácí zápas s Příbramí v sobotu 13.2.2016 v 11:00 hod Na Stoupách.“

Brankáři: Pokorný Tomáš (1997), Konrád Lukáš (1998), Vašina Libor (1998)

Obránci: Ločárek Patrik (1997), Vašíček Jakub (1998), Malár František (1998), Vlk Adam (1998), Vedral Filip (1997), Dujmović Ivan (1998), Čermák Jakub (1997), Kafoněk Marek (1998).

Záložníci: Fikar Daniel (1998), Sargsyan David (1997), Novotný Jan (1997), Karmazín David (1998), Kolčava Ladislav (1997), Vrzal Milan (1998), Smejkal Tomáš (1998), Časta Pavel (1998), Průša Adam (1998).

Útočníci: Mašić Amir (1998), Svoboda Pavel (1998), Liška Radim (1998).