M-soft
 
5.6.2017, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup zná nového vítěze - ZŠ Velký Beranov!

FC Vysočina Cup zná nového vítěze - ZŠ Velký Beranov!Na umělé trávě v areálu Na Stoupách v Jihlavě dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se po sedmé v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Do turnaje se celkem zapojilo 12 týmů základních škol z okresu Jihlavy. Po základních skupinách, které byly odehrány v minulém týdnu, dnes přišlo na řadu finálové klání, v němž došlo k velkému překvapení! Poprvé v historii turnaj poznal jiného vítěze, než žáky ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě, kteří se museli spokojit se stříbrem. Všechny týmy totiž předčili borci ze ZŠ Velký Beranov! Další pořadí: 3. ZŠ Polná, 4. ZŠ Luka nad Jihlavou, 5. ZŠ Seifertova, Jihlava, 6. ZŠ Nad Plovárnou, Jihlava.

Vítěze dekoroval marketingový manažer klubu Miroslav Fuks společně s Pavlem Tvarůžkem, šéftrenérem žáků FKM Vysočina Jihlava. Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Jan Vítek ze ZŠ Evžena Rošického, titul nejlepšího brankáře si odnesl Martin Vanický ze ZŠ Polná a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel Matěj Zeman ze ZŠ Velký Beranov, který nasázel 9 branek.

Doplňme, že na konání FC Vysočina Cupu a darech pro vítěze se podílely firmy Lionsport a Pohary.com, kterým touto cestou děkujeme!

  • fotografie z turnaje naleznete ZDE


 
Aktuálně

Super ligová tečka: přímá bitva o záchranu proti Karviné!

Takto vypjatý a důležitý fotbalový zápas se na Vysočině ještě nikdy nehrál! V posledním kole aktuálního ročníku HET ligy se na jihlavském stadiónu odehraje bitva dvou týmů přímo ohrožených sestupem! Už není kam uhnout, nelze spekulovat, karty jsou jasně rozdané – Jihlavě k záchraně stačí remíza, Karviná musí zvítězit. Buďte u toho a dotáhněte... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu