M-soft
 
21.12.2017, Miroslav Fuks

Gol podzimu? Trefa Honzy Závišky!

Gol podzimu? Trefa Honzy Závišky!Od 8. prosince na klubovém webu vůbec poprvé probíhalo hlasování o nejhezčí gól podzimu v podání fotbalistů FC Vysočina. S využitím videí, které nabízí web iSport.cz, jste vybírali z pěti krásných tref. Vítězný se stal přesný volej Honzy Závišky z listopadového utkání proti Liberci, jenž získal 53% hlasů!

 

Druhou nejpovedenější brankou dle hlasování návštěvníků webu byl zvolen povedený slalom Jirky Klímy v Teplicích (22% hlasů) a bronz náleží žonglérskému kousku Pavla Dvořáka z duelu proti Dukle Praha (13% hlasů).

Připomeňme si, jak Honza Záviška svoji parádní trefu okomentoval bezprostředně po utkání: "Davis unikl po levém křídle, počkal si na můj náběh a poslal mi na penaltu přesný centr. Snášel se tak, že jsem hned věděl, že budu pálit z voleje. Jsem šťastný, že mi to tam tak krásně a přesně k tyči spadlo. Ke gólu mi dost pomohlo seběvědomí, které jsem nabral o dvě minuty dříve, kdy jsem zvýšil na 2:1 a připsal jsem si premiérovou branku v lize."

 
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Robertem Birnbaumem

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu