Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
27.9.2017, Jan Staněk

Jak to viděl ředitel?

Jak to viděl ředitel?Pohár – postup, liga – výhra. Tímto výčtem bych mohl dnešní sloupek ukončit, protože po utkání v Jablonci není důležité, jaká cesta k těmto výhrám vedla, ale že jsme jich společně dosáhli. Mužstvo ukázalo vnitřní sílu, a i když se mu nedařilo ve všech chvílích herně, ukázalo, že chce a hlavně, že je schopno vítězit.

 

Budeme jen doufat, že nedělní velké oddechnutí si po výhře nad Baníkem povede k velkému nadechnutí se k dobrému výkonu v zápase se Sigmou. Tím bychom definitivně uvrhli v zapomnění jablonecký nářez.

S Baníkem se hrálo těžko, protože byl zakopaný na vlastní půlce a do fotbalu se moc nepouštěl. O to nebezpečnější byl ze standardek. Vůbec naším stoperům ty souboje s útočníkem Šašinkou nezávidím. Je tak velký, že snaha přetlačit ho v souboji má k úspěchu asi tak daleko jako snaha vytlačit ve škodovce ze silnice tatrovku naloženou pískem. Stejně tak to měl Davis nesmírně těžké s trojicí ostravských stoperů.

Doprovodný program utkání spojený s Víkendem otců se hodně podařil. Co jsem viděl, tak děti si zajištěné atrakce moc užily a snad je spolu s rodiči nadchl i hlavní fotbalový program. Doufám, že tři domácí vítězství v řadě a nynější atraktivní hra Sigmy v neděli přivedou na stadion co nejvíce fanoušků. Také věřím, že se FCV Olomouci nejen vyrovná, ale dokáže ji minimálně o gól předčit. FCV do toho!

Jan Staněk

 
Aktuálně

Nabízíme řadu možností, jak získat vstupenky na Teplice

Vysočina učinila první krok na těžké cestě za záchranou, když senzačně porazila Slavii! Teď musí splnit další úkol – zdolat Teplice! Velkou pomocí pro jihlavské fotbalisty budou vaše dlaně a hlasivky, přijďte je v sobotu 3. března od 15 hodin v důležité bitvě podpořit! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.