Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
14.9.2007, Miroslav Fuks

Nedělní duel slibuje souboj nejlepší obrany s nejlepším útokem

Nedělní duel slibuje souboj nejlepší obrany s nejlepším útokemFotbalisté FC Vysočina stojí na prahu trojice zápasů proti ligovým či exligovým celkům, které hodně napoví o ambicích mužstva v této sezóně. První velkou prověrkou bude nedělní duel na hřišti Marily Příbram, které v tabulce II. ligy patří 1. příčka s nejnižším počtem inkasovaných branek. Tým trenéra Luboše Zákostelského naopak dosud vstřelil nejvíce gólů z celého druholigového pole. Jak trenér toto zajímavé měření sil vidí?

 
Příbram je v tomto utkání favoritem. My sem přijedeme především s cílem neinkasovat a navázat tak na domácí duel proti Ústí. Hodláme vycházet ze zabezpečené obrany a pokoušet se o rychlé brejky. Pokud se nám podaří udržet vzadu nulu, tak jsem přesvědčen, že zde můžeme vyhrát.

V jakém zdravotním stavu je váš kádr? Máte už jasno o základní sestavě?

Sestava se bude odvíjet právě od zdravotního stavu. Krom Kadlece, Váchy a Rzeszota, kteří zatím nejsou schopní hrát, v tomto týdnu netrénovali ani Mezlík a Faldyna. Oba by snad nastoupit měli. Navíc teploty trápí Čermáka. S určitostí mohu říci, že využijeme služeb Gebreselassieho, který se vrátil ze srazu reprezentační jedenadvacítky.

Jaké jsou silné stránky Příbrami?

Především dokázali nahradit zkušené hráče Polodnu, Otépku a Hunala mladými talenty. Tým se opírá o silnou stoperskou dvojici Penc – Navrátil a o nebezpečné útočné duo Huňa – Klesa.

Na závěr dodejme, že se Jihlava s Příbramí v mistrovském utkání utkala pouze dvakrát a to v historické prvoligové sezóně 2005/06. Z obou utkání však naši hráči vyšli těsně poraženi. Věřme, že do třetice to proti silnému soupeři vyjde a budeme se tak moci radovat ze zisku cenných bodů.

 
Související
Aktuálně

Michal Pecháček následuje Dujmoviće do Znojma

Kádr fotbalistů FC Vysočina prošel v závěru přestupního termínu dalšími změnami. V druholigovém Znojmě bude na jaře hostovat nejen devatenáctiletý bosenský levý obránce či stoper Ivan Dujmović, ale též jednadvacetiletý hráč pro pravou stranu Michal Pecháček. Na jihu Moravy tak doplní početnou exjihlavskou kolonii. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.