Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
19.10.2017, Miroslav Fuks

Nenechte si ujít sobotní Den fanoušků FCV!

Nenechte si ujít sobotní Den fanoušků FCV!Hledáte netradiční a zajímavý program na sobotní dopoledne? Chcete svým potomkům umožnit sportovní vyžití na prvoligovém trávníku ve společnosti populárního Ježoura? Láká vás autogramiáda fotbalistů přímo v jejich šatně? Toužíte po zapůjčení špičkového vozu Toyota na víkend? Zajímají vás informace přímo z úst ředitele klubu?

 

Tak to nesmíte chybět v sobotu 21. října na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici! Den po bitvě proti Bohemians si přijďte užít tradiční podzimní DEN FANOUŠKŮ FCV! „Netradiční termín jsme zvolili na základě ankety na klubovém webu. Sami jsme ve velkém očekávání, zda se příznivě odrazí do návštěvnosti této akce. Brány stadiónu se otevřou v 10:00 hodin a na své si snad přijdou jak malí, tak i velcí fanoušci,“ řekl k nadcházející sobotní akci ředitel klubu Jan Staněk, jenž bude od 11:00 hodin ve VIP zázemí čelit dotazům fanoušků v rámci neformální a otevřené besedy.

A na jaký další program se můžete těšit?

10:00-11:00 – sportovní dovádění s Ježourem na travnaté ploše stadiónu – sportující děti budou odměněny drobnými dárečky
10:30-11:00 - autogramiáda prvního týmu přímo v šatně prvoligových fotbalistů
10:45-11:00 – soutěž o zapůjčení vozu značky Toyota od HS AUTOMOBIL Jihlava! Soutěž ve střelbě na otvory v napnuté plachtě bude probíhat na travnaté ploše pod novou tribunou. Zúčastnit se jí bude moci prvních deset osob, které na místo dorazí s kompletní sadou podepsaných hráčských karet! Ve hře bude více odměn, přičemž výherce hlavní ceny si bude moci zapůjčit vůz Toyota dle svého výběru a na libovolný víkend!
11:00-12:00 – beseda s ředitelem klubu Janem Staňkem v sídle klubu v zázemí VIP Exclusive

Netřeba snad dodávat, že otevřeno bude mít klubový fanshop a vaše chutě bude připraven uspokojit stánek s občerstvením.

Těšíme se na vás!

 
Aktuálně

Filip Novotný odešel na hostování do Ústí nad Labem

Dvaadvacetiletý levý obránce či záložník Filip Novotný se vrací do Ústí nad Labem. Z tohoto klubu v lednu 2016 přestoupil do Jihlavy, ovšem nikdy se naplno neprosadil do základní sestavy. Nepochybně se však řadí k talentovaným a perspektivním fotbalistům, tudíž s ním FC Vysočina v zimě prodloužil smlouvu a umožnil mu rozehrání v náročných jarních... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.