M-soft
 
12.4.2018, Ondřej Šourek

U11 vstoupila do jarní části vítězně

U11 vstoupila do jarní části vítězněPo vítězství na turnaji v Praze vyhrála starší přípravka Vysočiny i na Velikonočním turnaji v Boskovicích. Na Velký pátek se kluci utkali o prvenství s 13 týmy z Čech, Moravy i Slovenska.

 

     V základní skupině hráči Jihlavy narazili na FC Boskovice, SK Olympia Ráječko, FK Slovan Levice, SK Bystřice nad Pernštejnem, TJ Tatran Kohoutovice a AFK Tišnov. Všechna utkání nabídla zajímavou podívanou a řadu pěkných fotbalových akcí na straně Vysočiny i jejich protivníků. Po pěti vítězstvích a jedné remíze, kdy kluci museli dotahovat tříbrankový náskok FK Slovan Levice, postoupila Vysočina do bojů o 1. – 4. místo.

    I když FK Slavonín nebyl jednoduchý soupeř a jihlavským nenechal nic zadarmo, podařilo se našim hráčům nakonec vyhrát celkem jednoznačně  7 : 2. Ve finále, které vlastně bylo malým vysočinským derby, se proti Jihlavě postavil FC Velké Meziříčí. I zde se hráčům Vysočiny dařilo a svého tradičního soupeře porazili 6 : 1. Střelecky se nejvíc prosadil Matěj Kotrba, který získal i individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje. Dařilo se i dalším hráčům – David Pospíchal a Jan Benedikt Doležel byli odbornou porotou vybráni do all stars teamu.

  

 
Aktuálně

Vysočina v sobotu touží po zlomení prokletí Ďolíčku!

Fotbalisté FC Vysočina ještě nikdy v historii nezvítězili ve vršovickém Ďolíčku, přičemž se o to pokoušeli už sedmkrát. Prolomení kouzla či spíše prokletí stadiónu Bohemians Praha 1905 by právě nyní přišlo celkem vhod. Oba celky se v sobotu 21. dubna od 17:00 hodin střetnou v duelu, který má z jihlavského hlediska velkou důležitost. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu