Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
13.10.2011, Miroslav Fuks

Úspěch starších žáků – 3. místo na Premier Cupu!

Úspěch starších žáků – 3. místo na Premier Cupu!Putování starších žáků FC Vysočina prestižním Premier Cupem skončilo ve finálové skupině ve středu 12. října na Strahově. V konkurenci šesti nejlepších českých celků vytěžili velký úspěch v podobě bronzových medailí. Svěřenci trenéra Kamila Průši mohou být určitě spokojení a to i přesto, že nenavázali na triumf svých jihlavských předchůdců z roku 2007. Ti tehdy postoupili až do evropského finále, kde vybojovali 5. místo.

 

Výsledky našeho týmu:

Základní skupina:
FC Vysočina – FK Teplice  1:4 (branka: Čermák)
FC Vysočina – SK Sigma Olomouc  3:0 (branky: Klíma 2, Parma)
Utkání o 3. místo: FC Vysočina – AC Sparta Praha  2:1 (branky: Sargsyan z pen., Šimončič)

Konečné pořadí finálového turnaje:

1. FK Teplice
2. FC Tescoma Zlín
3. FC Vysočina Jihlava
4. AC Sparta Praha
5. SK Sigma Olomouc
6. FC Hradec Králové

Jak finálový turnaj viděl trenér Kamil Průša: „Finálový den jsme zahájili proti Teplicím. Soupeři jsme stačili prvních deset minut, potom jsme již tahali za kratší konec a vysoko prohráli. Následně se ukázalo, že jsme prohráli s vítězným týmem, který každého soupeře porazil. Druhé utkání jsme zvládli mnohem lépe. Olomouc jsme do ničeho nepustili a navíc jí vstřelili tři krásné branky. Ve skupině jsme tak skončili druzí a čekali na semifinále. Toto utkání však bylo bohužel zrušeno a my tak museli hrát hned o konečné umístění, tedy o třetí místo. Zde jsme narazili na Spartu Praha. Utkání jsme nezačali nejlépe. Sparta šla do vedení a s námi to nevypadalo dobře. K obratu zavelel kapitán Štěpánek. Po faulu na něj se pískala penalta, kterou s přehledem proměnil Sargsyan. V úvodu druhé půle jsme šli do vedení díky Šimončičovi. Výhru a konečné třetí místo jsme si díky obrovské bojovnosti již nenechali vzít. Dosáhli jsme tak pěkného úspěchu. Všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu, protože na velmi kvalitním turnaji rozhodně nezklamali!“

 
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.