Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
12.10.2009, Miroslav Fuks

Vyražte za Vysočinou do Sokolova!

Vyražte za Vysočinou do Sokolova!FC Vysočina v sobotu 17. října bude bojovat o velmi cenné druholigové body v Sokolově. U tohoto zajímavého utkání můžete být i vy! Stačí využít zájezdu s FANKLUBEM! Odjezd se stadiónu v Jiráskově ulici je stanoven na 5:30 hodin, přičemž jeho cena činí 300 Kč. Pro členy Fanklubu je stanovena na pouhých 200 Kč! Přihlásit se můžete nejpozději ve středu 14. října na e-mail: vera.borkovcova@seznam.cz.

 
„Na tento výjezd se těšíme už od jara, neboť nás čeká velmi příjemná cesta na krásný fotbalový stadion i příjemní lidé tam. V plánu výjezdu je oběd přímo v Sokolově a při zpáteční cestě zastávka v Krušovicích. Chcete-li zažít krásný sobotní den a podpořit svůj tým spolu s námi, tak určitě neváhejte,“ uvedl členka Fanklubu FC Vysočina Věra Borkovcová.

 
Aktuálně

Nabízíme řadu možností, jak získat vstupenky na Teplice

Vysočina učinila první krok na těžké cestě za záchranou, když senzačně porazila Slavii! Teď musí splnit další úkol – zdolat Teplice! Velkou pomocí pro jihlavské fotbalisty budou vaše dlaně a hlasivky, přijďte je v sobotu 3. března od 15 hodin v důležité bitvě podpořit! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.