Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
17.7.2017, Miroslav Fuks

Vysočina testuje Milisavljeviće a Frizoniho

Vysočina testuje Milisavljeviće a FrizonihoPočetný kádr FC Vysočina pro tento týden rozšířila dvojice zahraničních fotbalistů. Jsou jimi brazilský levý obránce či záložník Bernardo Frizoni a srbský střední záložník Miloš Milisavljević. Oba hráči jsou v Jihlavě na testech a představí se ve středečním utkání na půdě třetiligového Velkého Meziříčí.

 

Bernardo Frizoni (nar. 12.3.1990) se z brazilského klubu Volta Redonda přesunul do Evropy ve svých devatenácti letech. Jeho cílem bylo Maďarsko, kde v letech 2010 až 2015 prošel hned šesti kluby. V létě 2015 zamířil na sever na Slovensko, kde oblékal dres Podbrezové a vedl jej trenér Ivan Kopecký. Vydržel zde však pouze půl roku, neboť od ledna 2016 oblékl dres druholigové Vlašimi. Během celého roku 2016 nastoupil do 28 utkání ve FNL, v nichž vstřelil dvě branky. V lednu letošního roku přijal nabídku Bohemians Praha 1905, kde však nastupoval hlavně za juniorku a zasáhl do jediného prvoligového utkání.

Miloš Milisavljević (nar. 26.10.1992) prošel srbskými kluby v nižších soutěžích. Na podzim 2014 přestoupil Kolubary do prvoligového FK Rad. V lednu 2016 zamířil do bosenské nejvyšší soutěže do klubu FK Mladost Doboj-Kakanj. Zde strávil pouze půl roku, neboť před rokem přestoupil zpět do Srbska do FK Javor-Matis Ivanjica. Dosud nastoupil do 44 utkání v nejvyšší srbské soutěži a zaznamenal 2 branky.

  • fotografie z dnešního odpoledního tréninku - ZDE


 
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Jindřichem Březinou

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.