M-soft
 
13.1.2015, David Zeman

Zítra proti sobě nastoupí starší a mladší dorost

Zítra proti sobě nastoupí starší a mladší dorostPříprava v plném proudu probíhá samozřejmě i u týmu staršího dorostu U19. I v tomto mužstvu došlo k menším změnám a přesunům. V jakém stavu je kádr toho týmu nám krátce přiblížil trenér Josef Vrzáček.

 

„Tým opustili gólman Kolář, dále Mazel, Štěpánek a Daniel Šerý, kteří se připravují s juniorkou. Navíc s námi netrénuje Liška, který je po operaci křížového vazu, a zatím pouze rehabilituje Horký.“ shrnul Vrzáček absence ve svém mužstvu. „Naopak zde máme nově stopera Pěnkavu a z týmu U17 se k nám připojil Smejkal“.

A jak bude vypadat příprava staršího dorostu? „V přípravě střídáme umělou trávu, terén, posilovnu a začátkem února odjíždíme na krátké soustředění do Mikulova, kde sehrajeme utkání se Slovanem Bratislava a zajedeme na zápas do Senice. Zítra hrajeme s mladším dorostem U17 a poté v sobotu se Znojmem. V těchto utkáních dostanou všichni hráči rovnoměrný prostor,“ zakončil Vrzáček. Doplňme, že zítřejší modelové utkání začíná v 16:00 na umělé trávě v areálu Na Stoupách.

 
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Robertem Birnbaumem

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu