Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Ptejte se: Miroslav Fuks - market. manažer a tiskový mluvčí

Miroslav Fuks odpovídá na vaše otázky týkající se marketingu, klubové propagace, obecných informací, organizace zápasů a PR apod.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 587 odpovědí v této kategorii celkem.

jan
16.10.2017, 19:23
 
Dobrý den,prohra ve Zlíně, žádná reakce zbytku asi pěti občas diskutujících fanoušků na foru. Neuvažujete o zrušení tohoto nefunkčního fora ? Nechcete se úplně uzavřít do ulity, neposlechnout si žádnou pochvalu nebo kritiku fanoušků ? Bylo kdysi přece tak jednoduché smazat vulgární příspěvky, kdy oblíbené forum fungovalo bez omezení a registrací, kdy naprostá většina fanoušků byla slušných. Je tady snaha ještě více izolovat FCV i od slušných fanoušků ? Nepište, že máte více fanoušků na sociálních sítích, že anonymní forum sem nepatří.

Odpověď:
Dobrý den. Vážně máte pocit, že se tento klub uzavírá do ulity??? Já si to rozhodně nemyslím. Jako jeden z mála ligových fotbalových či hokejových klubů má na svých oficiálních stránkách volně přístupné diskuzní fórum (naposledy jej zrušil Liberec - mimochodem, zde je přehled existence fóra u špičkových klubů - FOTBAL: funkční bez omezení: Bohemians, Dukla, Slavia, Opava, s omezením: Vysočina, Jablonec, Olomouc, bez fóra: 13 klubů, HOKEJ: funkční: 7 klubů, nefunkční: 11 klubů). V současné době na něm máme registrováno přes 50 osob. Ano, aktivita většiny z nich je malá či žádná, ovšem to těžko můžeme ovlivnit. Fanoušci mají na webu možnost pokládat dotazy dvěma osobám z vedení klubu včetně ředitele Staňka, tudíž i jemu můžete tento dotaz položit. Komunikace probíhá i na sociálních sítích, kde fanoušci mohou též prezentovat své příspěvky a dotazy a vždy se dočkají reakce. Nedávno na webu proběhl off-line rozhovor s trenérem Kopeckým. V létě fanoušci mohli s trenérem Kopeckým besedovat. Tuto sobotu od 11:00 hodin mají stejnou možnost besedovat i s ředitelem klubu v rámci Dne fanoušků. Ředitel Staněk v týdnu před každým domácím zápasem prezentuje svůj sloupek s komentářem k dění za uplynulé období. Stalo se tak již třikrát, naposledy dnes. Děkuji za pozornost.
Julda
2.10.2017, 06:53
 
Dobrý den, zase na tribuně za brankou sedělo šest lidí s šálama a dresy sigmy. Proč je pouštíte mezi naše fandy? Díky

Odpověď:
Dobrý den. V tomto případě jde o rodinné příslušníky či známé hráčů soupeře. Hostující kluby na každý zápas obdrží 40 - 60 vstupenek na tribunu za brankou, které těmto lidem distribují. V momentě, kdy daný divák u vstupu šálu skryje, tak nemáme žádnou šanci jej registrovat. Navíc si myslíme, že do budoucna si musíme zvykat, že i na jihlavském stadiónu se budou fotbaloví fanoušci mísit. Tento trend lze registrovat na většině českých stadiónů.
Libor
24.9.2017, 20:02
 
Dobrý večer. Gratulace k výhře a chtěl bych se zeptat co je s Jirkou Krejčím.

Odpověď:
Dobrý večer. Děkujeme! Se svalovým zraněním je na marodce.
Adéla Piálková (adapialkova@seznam.cz)
9.9.2017, 16:32
 
Dobrý den chci se zeptat kdy bude další autogramiáda? Děkuji

Odpověď:
S velkou akcí pro fanoušky počítáme na období druhé reprezentační přestávky na přelomu září a října. Termín brzy upřesníme.
4.9.2017, 17:53
 
Dobrý den. Chci se zeptat, proč se již nehraje v pátek večer ?

Odpověď:
Bohužel, naráží to na kolizi proti extraligovým zápasům Dukly.
2.9.2017, 15:21
 
dobry den,uz je stanoven termin autogramiady letosnich hracu fc vysociny?dekuji za odpoved

Odpověď:
Dobrý den. Proběhne během druhé reprezentační pauzy. Díky za pochopení.
???
25.8.2017, 09:06
 
Hronek na odchodu, přijde za něj náhrada? Nebo ho vedení pustí za hubičku a nahradí ho hráčem z vlastních zdrojů, které žádné nemá?

Odpověď:
Dobrý den. Zatím žádný hráč z FCV neodešel od přestupu Mešanoviće do Slavie v lednu 2016, což je už asi 20 měsíců. Přitom ekonomika klubu, jako je FC Vysočina, se jen velice těžko může obejít bez toho, aby klub každoročně neprodal hráče, který přeroste jeho ekonomické a sportovní možnosti. Pokud z klubu nějaký takový špičkový hráč v dostatečném předstihu před koncem smlouvy přestoupil za lepším, tak se tak vždy stalo za výhodných podmínek pro klub, pomohlo to stabilizovat rozpočet klubu a zároveň to vždy vedlo k rozumné investici do nových hráčů. Mnozí se záhy stali posilami. Tento koloběh může ukončit jediné - příchod dalšího silného strategického partnera. Podotýkám, že situace z hlediska podpory regionálních firem do sportu je nehorší za posledních 10 let. Třeba ale přijde nějaký šejk, oligarcha, čínský investor nebo za Jihlavou narazíme na ropu... Díky za pozornost a pochopení. Chcete-li, rád se s Vámi na toto téma sejdu já, popř. ředitel klubu Staněk.
hj
22.8.2017, 19:11
 
Dobrý den,

uskuteční se o reprezentační přestávce avizované setkání s ředitelem klubu a ”DOD” včetně autogramiády? Tyto akce by mohly proběhnout příští pátek, když hraje FCV se Znojmem (předpokládám, že na domácím stadionu). A nakonec prosba, aby tyto akce začínaly dříve a mohli se jich zúčastnit i mimojihavští fanoušci FCV, resp. aby se jednotlivé akce během DOD časově nepřekrývaly. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den. Děkujeme za zájem. Vhodné termínové řešení Dne otevřených dveří momentálně zvažujeme. Je reálnější, že se uskuteční až během druhé reprezentační pauzy. Má to vazbu na personální kapacity klubu, neboť pouze v příštím týdnu, kdy je reprezentační pauza, jsem schopen vybrat svoji první letošní dovolenou. Díky za pochopení.
Radim
21.8.2017, 18:11
 
Dobrý den pane Fuks, nevím jak na nové tribuně,ale nemohla by se na staré trochu ztlumit ta hudba před zápasem a v přestávce.Vždyt se nedá nic říct ani vedle člověku, to je strašný.Nenapadá mě jedinej důvod proč to musí tak řvát.Kdyby to byl aspoň kvalitní poslech,ale ne tohle.Já myslím, že ikdyž to bude trochu míň hlasitý, tak pořád to ten účel splní a lidi aspon budou slyšet vlastního slova. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za podnět. HLasitost potlačíme. Omlouváme se.
REJ
21.8.2017, 11:10
 
dobrý den podá klub protest na rozhodčí

Odpověď:
Dobrý den. Ano, představenstvo klubu se protestem zabývá. Včera už v tomto duchu na tiskovce hovořil ředitel klubu Staněk. Jeho slova si můžete přečít na webu, popř. vyslechnou na Youtube kanálu Ježour TV. A nejen tam.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Nenechte si ujít sobotní Den fanoušků FCV!

Hledáte netradiční a zajímavý program na sobotní dopoledne? Chcete svým potomkům umožnit sportovní vyžití na prvoligovém trávníku ve společnosti populárního Ježoura? Láká vás autogramiáda fotbalistů přímo v jejich šatně? Toužíte po zapůjčení špičkového vozu Toyota na víkend? Zajímají vás informace přímo z úst ředitele klubu? Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.