8.kolo, neděle 22.9.2002, 16:30
3:5
(1:1)
XaverovXaverov

Góly: 19. J. Bartoš (PK), 72. Vladyka, 86. Veselý - 29. a 52. Myšák (oba z PK), 87. a 90. Karnay, 82. Rajnoch. Rozhodčí: Poledník ČK: 82. J. Bartoš, ŽK: Kadlec, P. Bartoš, Pacholík, Bratršovský - Víšek, Jirásek, Kolín, Frýdek, Turtenwald, Myšák, Marek.
Diváci: 1230
FC Vysočina: J. Bartoš 3 - Frolda 3 (65. Vácha), Kadlec 4, Večeřa 4 – P. Bartoš 3, Ryška 4, Vladyka 3, Veselý 2,5, Pacholík 2,5 - Gottwald 4 (32. Fousek, 55. Bratršovský), Šebek 2,5.
Xaverov: Víšek - Jirásek, Ložek, Turtenwald, Kolín – P. Bartoš II., Rajnoch, Frýdek (83. Marek), Šindelář - Myšák (85. Karnay), Krajčík (88. Galbavý).

8.kolo | FC Vysočina - Xaverov | 3:5
23.kolo | Xaverov - FC Vysočina | 1:0