(3:1)
KarvináKarviná

Góly: Jiroušek, Krejčí, Homolka, Miška, Fila
FC Vysočina: Fukal - Wiederlechner, Folejtar, Novotný, Homola - Krejčí (52´ Křehlík), Miška (52´ Fila), Smejkal, Jiroušek, Vítek (59´ Přidal) - Homolka

"Za dnešní výkon a výsledek zaslouží kluci velkou pochvalu. Dokázali zdolat velmi kvalitního soupeře, který byl před dnešním utkáním na prvním místě tabulky. Určitě nám pomohl dobrý vstup do utkání, když jsme se již od druhé minuty ujali vedení po proměněné penaltě Jirky Jirouška. To nám dodalo chuť a sebevědomí a v dalším průběhu poločasu jsme si aktivní a útočnou hrou vypracovali další šance a navýšili skóre až na 3:0 díky brankám Adama Krejčího a Adama Homolky.  Hostům se podařilo snížit v závěru poločasu na 3:1 a tak ještě nebylo utkání zdaleka rozhodnuto. Druhý poločas začali o něco lépe hosté, ale po pěkné akci Adam Krejčího navýšil naše vedení Matyáš Miška, což už byl definitivní krok k našemu vítězství. Několik dalších příležitostí zůstalo v dalším průběhu na obou stranách nevyužito a tak v závěru na konečných 5:1 upravil skóre Lukáš Fila. Věřím, že nám vítězství dodá chuť do dalších tréninků a utkání a kvalitní výkon dokážeme zopakovat už ve středu, kdy na našem hřišti přivítáme Opavu." řekl trenér Pavel Tvarůžek.