03.02.2016, Miroslav Fuks

Juniorka v divokém utkání porazila Břeclav

Juniorka v divokém utkání porazila BřeclavJuniorský tým sehrál první přípravný duel v rámci svého soustředění v Mikulově. V Břeclavi nastoupil proti místnímu celku, kterému náleží 16. příčka MSFL. Jihlavští mladíci se po divokém průběhu dočkali cenné výhry 4:5 (1:1), když se hattrickem zaskvěl Štěpán Maruš a po jedné brance přidali Marek Šerý a Augusto Batioja.

BřeclavBřeclav
přát., středa 3.2.2016, 16:45
4:5
(1:1)

Góly Vysočiny: Maruš 3, Šerý, Batioja
FC Vysočina B: Soukup - Fiala (70. Šimončič), Pěnkava, Kriegsmann, Klusák - Spirkoski, Beseda (55. Rychetník) - Batioja, Maruš, Šerý - Duba

"V zápase jsme byli fotbalovějším týmem, domácí tým spoléhal na důraz, agresivitu a brejky. V utkání jsme vedli, ovšem poté domácí stav otočili a ujali se vedení 3:1. Závěr duelu byl velice hektický, brankovou ztrátu jsme dokázali nejen stáhnout, ale nakonec jsme vstřelili i vítězný gól. Utkání pro náš mladý tým představovalo obrovskou zkušenost. Fotbalovým výkonem jsme se dokázali vypořádat kvalitním třetiligovým soupeřem," řekl po utkání spokojený kouč Josef Vrzáček.

V sestavě juniorky nastoupil i ekvádorský záložník Augusto Batioja, jenž by měl v závěru tohoto týdne zamířit na půlroční hostování v týmu nejvyšší sbrské soutěže.