04.04.2017, Petr Chudoba

U16: Duel v Karviné rozhodla jediná branka

U16: Duel v Karviné rozhodla jediná brankaMladší dorostenci U16 sehráli první utkání po epidemii příušnic na půdě Karviné. Svěřenci trenéra Smejkala odehráli velice vyrovnaný zápas, který ale nakonec rozhodla jediná střela Jurčáka, který se dostal po závaru před naší brankou k odraženému míči a o tyč ho poslal do brány.

KarvináKarviná
20.kolo, neděle 2.4.2017, 15:30
1:0
(0:0)

Góly: 46. Jurčák
Diváci: 30
FC Vysočina: Doležal – Marek Malata, Šrámek, Trinh (77. Nováček), Novák (57. Vácha) – Samek (68. Růžička), Havel (68. Časta) – Havlín (78. M. Trnka), L. Trnka, Pojezný (52. Zrůst) – Mirek Malata

První mistrovské utkání jsme hráli na umělé trávě v Karviné. V úvodních minutách byli lepší domácí, protože šířili větší aktivitou. Na nás byla znát nerozehranost a úřadovala velká nervozita. Postupem času jsme se do hry dostali a snažili jsme se dostávat dlouhé míče na Mirka Malatu, který výborně pracoval v útoku. Ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, ale dostali jsme ve druhém poločase velmi laciný gól, kdy se míč po několika odrazech v chumlu hráčů dostal k volnému Jurčákovi, který nekompromisně poslal míč o tyč do brány. V závěru zápasu jsme si vytvořili několik gólových šancí, ale chybělo nám v zakončení větší štěstí. Zápasu by slušela určitě remíza. Chtěl bych pochválit všechny rozhodčí, protože utkání odřídili velmi slušně." zhodnotil utkání trenér Libor Smejkal."Během 7 dnů jsme odehráli tři velmi těžké utkání a z toho dva venku. Ve Frýdku-Místku jsme hráli vyrovnaný zápas, ale domácí byli na tom pohybově lepší. Na nás byla znát velká únava. Kazili jsme často při rychlém protiútoku jednoduché finální přihrávky. Mrzí mě, že jsme na začátku druhého poločasu inkasovali brzký gól, protože jsme tlak domácích mohli narušit dlouhým odkopem. Jednalo se o zaslouženou remízu pro obě dvě mužstva." okomentoval utkání trenér Smejkal.