17.04.2017, Petr Chudoba

U16: Prohra na hřišti Sigmy Olomouc

U16: Prohra na hřišti Sigmy OlomoucMladší dorostenci U16 sehráli další utkání jarní části soutěže s mužstvem Sigmy Olomouc. Svěřenci trenéra Smejkala předvedli bojovný výkon, ale gólově se prosadili pouze domácí hráči Sigmy a vyhráli 3:0.

OlomoucOlomouc
23.kolo, neděle 16.4.2017, 16:00
3:0
(1:0)

Góly: 21. Heidenreich, 45. Filípek, 71. Klemsa
Diváci: 40
Olomouc: Doležal – Marek Malata (49. Havel), Nováček, Trinh, Vácha – Šrámek, Samek – Havlín, Pojezný (67. Časta), Michal Trnka (73. Geist) – Mirek Malata

"Dnešní zápas se nedá vůbec srovnat oproti středečnímu zápasu proti Sigmě, protože jsme hráli o 100 % lépe. Naše hra měla velmi dobré parametry, ale góly jsme soupeři darovali. Musím z dnešního zápasu vyzdvihnout Michala Trnku, který po dlouhé době naskočil do základní sestavy a patřil mezi tři nejlepší hráče. Pokud navážeme na tento výkon ve Frýdku Místku v úterý, tak můžeme uhrát dobrý výsledek." ohodnotil utkání trenér Libor Smejkal.