07.06.2017, Petr Chudoba

U19: Důležitá výhra v boji o záchranu na hřišti Sparty!

U19: Důležitá výhra v boji o záchranu na hřišti Sparty!Hráči strašího dorostu sehráli dohrávku na hřišti pražské Sparty. Z počátku utkání byli hráči Vysočiny lepší, postupoem prvního poločasu se hra vyrovnala, ale první poločas žádné větší šance nepřinesl. Vstup do druhého poločasu našim klukům vyšel a díky brance Fikara vedli 1:0. Sparta poté vyrovnala zásluhou Patráka, ale střídající Svoboda dvě minuty po svém nástupu na hřiště vstřelil v 65. minutě rozdílovou branku a protože už žádná další branka nepadla, mohli se hráči Vysočiny radovat z důležitého vítězství, které je posunulo mimo přímo sestupové pozice v boji o záchranu!