05.06.2017, Petr Chudoba

U19: Jasná výhra proti poslednímu Hlučínu

U19: Jasná výhra proti poslednímu HlučínuStarší dorostenci sehráli velice důležité utkání v bojích o záchranu s posledním Hlučínem. Díky svědomitému výkonu a dobré produktivitě utkání zvládli, porazili jasně Hlučín 6:2 a stále živí naději na opuštění přímé sestupové pozice. Hráči Vysočiny mají prozatím stejný bodový zisk jako před nimi Opava, ale dohrávku utkání se Spatou k dobru.

32.kolo, pátek 2.6.2017, 13:00
6:2
(3:0)
HlučínHlučín

Góly: 8. a 39. Smejkal, 15. Svoboda, 49. Lorenc, 65. Bojo, 84. Matulka - 76. Kopecny, 87. Malík
ŽK: Křišťál, Fikar – Bílý, Malík, Lubovský, Kebísek
FC Vysočina: Konrád – Pavlík (45. Fikar), Křišťál, Mikuška, Dujmović – Urbánek (61. Bojo) – Matulka, Smejkal (45. Časta), Svatík, Řezáč (51. Průša) – Svoboda (45. Lorenc).