16.02.2014, David Zeman

U19: V generálce remíza na Slavii

U19: V generálce remíza na SlaviiI starší dorost má za sebou generálku na ligové jaro, utkal se Slavií U18. Přestože se dorostenci Slavie dostali do vedení, tak Vysočina dokázala, díky gólům Klímy a Hrona, průběh utkání otočit, bohužel si vedení nedokázali pojistit gólem na 3:1 a soupeř před koncem ze standardní situace srovnal, generálka dorostu tak skončila 2:2 (1:0).

Slavia BSlavia B
přát., sobota 15.2.2014, 11:00
2:2
(1:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost

FC Vysočina dorost: Kolář (70. Konrád) - Jančík, Košík (70. Štěpánek), Rychetnik, Fiala (70. Šerý D.) - Hron, Zábrodský, Spirkoski, Mazel (60. Bajer) - Čáp (46. Šerý M.), Klíma (60. Čáp).

"Na závěr přípravy jsme odehráli solidní generálku. V utkání jsme měli velmi kvalitní pasáže, kdy jsme dokázali soupeře přehrát. V 1.poločase jsme si vytvořili 3 brankové příležitosti, které jsme nevyužili a naopak soupeř z ojedinělé šance vstřelil úvodní branku zápasu. Ve 2.půli jsme se ještě zlepšili a vytvořili si několik příležitostí, otočili jsme vývoj utkání a mohli ho rozhodnout. Naše produktivita však nebyla ideální a soupeř nás v nastavení potrestal ze standardní situace. V útočné fázi jsme měli hodně dobře se vyvíjejících herních situací, ale nedokázali jsme je dotáhnout do konce. Máme do startu soutěže ještě týden a dnešní výkon týmu nás přesvědčil o tom, že máme na čem stavět a máme i věci, na kterých musíme dál pracovat. Velkou škodou je, že jsme nedotáhli výsledek do vítězného konce." okomentoval utkání trenér David Oulehla.