13.4.2017, Petr Chudoba

U16: Prohra s favoritem z Olomouce

U16: Prohra s favoritem z OlomouceMladší dorostenci U16 nastoupili k dalšímu zápasu proti těžkému soupeři z Olomouce. Hráči Vysočiny nezvládli především první poločas, který prohráli 0:4. Stejným výsledkem skončilo také utkání.

22.kolo, středa 12.4.2017, 14:00
0:4
(0:4)
OlomoucOlomouc

Góly: 1., 16. Fencl, 8. Malacka, 36. Řezník
FC Vysočina: Doležal – Marek Malata (53. Časta), Vraspír (67. Nováček), Šrámek, Novák (41. Vácha) – Trinh – Havlín, Lukáš Trnka (70. Geist), Havel (20. Růžička), Pojezný (48. Michal Trnka) – Mirek Malata

„Vstoupili jsme velmi špatně do utkání, protože jsme v 15. vteřině zápasu inkasovali zbytečný gól. Olomouc byla ve všech směrech lepší a zaslouženě přidala další tři góly. O osudu utkání rozhodl špatný vstup a někteří hráči měli ještě v hlavách přijímací zkoušky na střední školy. Doufám, že v sobotu v Olomouci předvedeme úplně jiný výkon a budeme mnohem aktivnější. Všem přítomným divákům se chci za náš dnešní výkon omluvit.“ ohodnotil utkání trenér Smejkal.