OstravaOstrava

Góly: 26. Jiroušek - 7. Nevřela, 10. Vraj, 70. Drozd
Diváci: 23
FC Vysočina: Pospíchal (36. Fukal) - Wiederlechner, Folejtar, Novotný, Přidal (36. Homola) - Miška (36. Fila), Smejkal (36. Junek), Jiroušek - Křehlík (50. Jiřík), Homolka, Vítek (50. Krejčí).

Sehráli jsme naše klasické utkání - v poli vyrovnaný zápas, bohužel s nedůrazem a chybami v obraně a neproměňováním šancí v útoku. Jen v prvních třech minutách jsme měli dvě jasné brankové příležitosti. Náš aktivní začátek ovšem zmrazil Baník dvěma rychlými góly v 7 a 9 minutě po nedůrazných a nedůsledných obranných zákrocích našich hráčů. Ve 27 minutě se krásnou individuální akcí prosadil Jirka Jiroušek a dodal nám naději do druhého poločasu. V tom se hrál vyrovnaný zápas, Baník byl však v protiútocích přeci jen nebezpečnější a dostával se častěji do zakončení. V závěru utkání jsme ještě vyrobili velkou chybu v rozehrávce a hosté tak definitivně potvrdili svoje vítězství.

Kluci dnes makali a podali slušný výkon. Škoda neproměněných šancí v úvodu utkání, možná by se pak zápas vyvíjel jinak. Stále bojujeme se špatnou obrannou fází, hloupými chybami a dostáváme na můj vkus hodně laciných branek.