Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
9.9.2017, Petr Chudoba

U19: Důležité vítězství v souboji o čelo tabulky

U19: Důležité vítězství v souboji o čelo tabulkyStarší dorostenci přivítali na domácí půdě celek Olomouce, který byl před tímto utkáním pouze o dva body za Vysočinou a zatím také procházel soutěží bez porážky. Zápas byl velice vyrovnaný, i když to tak podle výsledku nevypadalo. Vysočina tak dokázala vyhrát i sedmé utkání v sezóně, když porazila Olomouc 3:0!

 
FC VysočinaFC Vysočina
7.kolo, pátek 8.9.2017, 12:00
3:0
(1:0)
Olomouc BOlomouc B
 

Góly: 26. a 64. Matulka, 83. Lorenc
Diváci: 60
FC Vysočina: Duba – Svoboda T. (50. Křivánek), Trojánek, Mikuška, Křišťál – Urbánek (83. Malata), Šrámek (75. Pavlas) – Havlín (60. Lokvenc), Matulka, Řezáč – Lorenc (84. Svoboda A.)
 

Komentář

„V první půli byla Olomouc aktivnějším týmem. Byla více na míči a dobře kombinovala. Dostala se také do dvou vyložených šancí, ve kterých však její hráči prováhali nejvhodnější okamžiky k zakončení. Díky povedené rychlé akci na naší levé straně a přesném centru Řezáče na hlavu Matulky, který ještě důrazně a pohotově dohrál vyražený míč a dotlačil jej tak do sítě, jsme šli do vedení.

Druhá půle již byla v naší režii. Přidali jsme v osobních soubojích a malinko jsme změnili způsob našeho napadání, kdy jsme se více museli soustředit na silný střed Olomouce. Vedení navýšil opět Matulka, který se prosadil po kolmé přihrávce Šrámka. Konečnou podobu výsledku dal po samostatné akci Lorenc. Dnes bylo důležité, že jsme i přes nepřesvědčivý herní projev v první půli dokázali uhájit čisté konto a navíc jít ještě do vedení. Ve druhé půli se již projevila naše větší herní zkušenost a fyzická připravenost. Kluci tak důležité utkání zvládli na výbornou a Olomouci tak odskakujeme v tabulce o pět bodů!“ zhodnotil průběh utkání trenér Kamil Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč února 2018

1. Dvořák Pavel 395b.
2. Tlustý Petr 276b.
3. Rakovan Matej 275b.
4. Buchta Petr 229b.
5. Ikaunieks Davis 193b.
6. Levin Vladislav 187b.
7. Schumacher Till 160b.
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Jindřichem Březinou

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.