17.04.2018, Ondřej Šourek

Dobrý výkon na body nestačil

Dobrý výkon na body nestačilPo bezbrankovém poločase viděli v druhém dějství diváci gólů hned pět. Vysočina vedla po chytré střele Pojezného, domácí však dokázali výsledek během několika minut otočit. O chvíli později srovnal Čermák, ale i na jeho branku dokázala Sigma odpovědět a tři body zůstali na Hané.

Olomouc BOlomouc B
21.kolo, pátek 13.4.2018, 13:15
3:2
(0:0)

Góly: 52. Špatný, 59. Daněk, 75. Dittmer – 46. Pojezný, 63. Čermák
Diváci: 45
FC Vysočina: Doležal – Havel, Trinh, Vraspír, Fila (72. Marek Malata) – Pojezný, Samek (57. Novák) – Růžička, Lukáš Trnka (63. Mirek Malata), Havlín – Čermák

Libor Smejkal: " Hráli jsme proti silnému týmu, který se prezentoval kvalitní kombinační hrou. My jsme spoléhali na rychlé protiútoky, které byly z naší strany velmi nebezpečné. Do vedení jsme se dostali ve 46. minutě, kdy se dostal k odraženému míči Pojezný a prosadil se krásnou střelou z dálky. O šest minut později se dokázal prosadit Špatný. Za stavu 1:1 jsme neproměnili dvě vyložené gólové šance a následně nás za ně potrestali domácí. Vyrovnávací gól vstřelil Čermák, který se prosadil silově přes stopera a následně poslal tvrdou střelu k tyči. Vítězství na svoji stranu otočila Olomouc po krásné kombinační akci v závěru zápasu. Po zápase jsme se společně s trenérem Janotkou shodli, že se hrál krásný ofenzivní fotbal."