25.04.2011, Josef Žampa

Holky nadělily juniorce Brna!

Holky nadělily juniorce Brna!Jihlavské fotbalisty zvládly duel na půdě 2. celku tabulky na výbornou. Brněnské juniorce nedaly šanci a uštědřily jí výprask 0:5 (0:3). Dvakrát se trefila Kateřina Valentová a po jedné brance přidaly Marcela Žampová, Lenka Tichánková a Petra Čechová. Naše hráčky tak nadále drží nejvyšší příčku tabulky.

BrnoBrno
15.kolo, neděle 24.4.2011, 11:00
0:5
(0:3)

Branky: 13. a 65. Valentová, 38. M.Žampová, 45. Tichánková, 68. Čechová
Brno: Rusňáková K., Barašová V., Lucká K., Fantová P., Hálová D.(45. Kokrhánková P.), Chlumová A., Skálová P.(61. Tichá T.), Langová E., Bezděková T., Fesslová K., Velebová N.
FC Vysočina: Havrdová J. (79. Vaníčková A.), Čechová P. (72. Lačná A.), Žampová M., Dáňová A., Šerá D., Černá L., Valentová K.(68. Ryšavá M.), Žampová P., Štefaniková P., Tichánková L.(57. Křivánková Z.), Nováková G.

Jihlavanky nedaly domácím žádnou šanci k vážnějšímu ohrožení branky. Už ve třinácté minutě Valentová po individuální akci ve vápně otevřela skóre. O pětadvacet minut později Čechová rychlým únikem neservírovala z levé strany M. Žampové a ta se z hranice pokutového kopu nemýlila. Ještě před skončením prvního poločasu si postavila míč k rohovému praporku Šerá a po odražení se do třetice trefila Tichánková. Ve druhém poločase měla hra stejný scénář. V 65. minutě se opět ukázala při střelecké chuti Valentová, a jako poslední skórovala po rychlém průniku z levé strany a tvrdou střelou z vápna čechová. Ještě dost šancí zůstalo zbrklostí nebo nepřesným zakončením neproměněno, přesto jsme s předvedeným výkonem a kombimační hrou spokojeni.