13.11.2017, Petr Chudoba

U17: Mladší dorostenci otočili v Prostějově a vyhráli 2:4

U17: Mladší dorostenci otočili v Prostějově a vyhráli 2:4Velice těžké utkání na půdě Prostějova dorostenci U17 zvládli. Tým ukázal velkou sílu, když za stavu 2:0 pro Prostějov zvládl otočit na konečných 2:4! Góly do branky Prostějova padly až v podsledních deseti minutách, když se postupně prosadili Večeřa, Růžička, Ritter a Čermák.

ProstějovProstějov
16.kolo, sobota 11.11.2017, 12:45
2:4
(1:0)

Góly: 21. Novotný, 52. Ircing – 70. Večeřa (vlast.), 71. Růžička, 75. Ritter, 80. Čermák
ŽK: 67. Večeřa (PRO) - 22. Novák (JIH), 52. Vošmera (JIH), 72. Nováček (JIH)
Diváci: 40
FC Vysočina: Pospíchal – Fila (27. Havel), Trinh, Nováček, Novák (63. Vácha) – Pojezný (69. Vraspír), Lukáš Trnka (56. Čermák)– Růžička, Ritter, Vošmera – Mirek Malata

"První poločas byl z naší strany velmi špatný a nedokázali jsme ani vystřelit na bránu. Domácím jsme nabídli laciný gól, když jsme nebyli důrazní ve vápně. Ve 27. minutě musel pro vážné zranění hrudníku vystřídat Fila, kterého záchranná služba odvezla do místní nemocnice. Hráčům jsme rázně promluvili do duše a chtěli jsme po nich větší aktivitu směrem dopředu a hlavně, aby drželi míč více na kopačkách. Po inkasovaném druhém gólu jsme zápas nezabalili a snažili jsme se s výsledkem něco udělat. Prvního gólu jsme se dočkali v 70. minutě, když poslal ostrý roh do vápna Ritter, kde si míč nešťastně srazil do brány hlavou Večeřa. Neuběhla ani minuta a znovu jsme se radovali z dalšího gólu, když poslal krásný míč na zadní tyč Vošmera, který našel nabíhajícího Růžičku, který se nemýlil. Po individuální akci se prosadil Ritter a najednou jsme vedli my. Tečku za zápasem udělal v poslední minutě utkání střídající Čermák, který z rychlého protiútoku překonal brankáře. Na vítězství jsme se nadřeli, ale jsem moc rád, že se v závěru zápasu kluci hecli a něco udělali s nepříznivým výsledkem. Pro nás to byla třináctá výhra v řadě." zhodnotil utkání trenér Libor Smejkal.