25.09.2017, Petr Chudoba

U17: Mladší dorostenci porazili Slovácko B jasně 3:0

U17: Mladší dorostenci porazili Slovácko B jasně 3:0Mladší dorostenci hostili celek Slovácka B. Od začátku zápasu byli lepším týmem, když Vysočinu dostal do vedení už v 7. minutě Vošmera. Ve druhém poločase přidali branku ještě Růžička s Čermákem a tak Vysočina slavila výhru 3:0.

9.kolo, pátek 22.9.2017, 15:15
3:0
(1:0)
Slovácko BSlovácko B

Góly: 7. Vošmera, 44. Růžička, 69. Čermák
Diváci: 71
FC Vysočina: Doležal – Fila, Trinh, Marek Malata, Novák (66. Michal Trnka) – Samek – Havel (51. Pojezný), Lukáš Trnka, Ritter, Vošmera (46. Čermák) – Růžička (57. Vácha)

"Hráli jsme proti technickému týmu, které se snažil hrát kombinační fotbal po zemi. Do vedení se mohlo dostat Slovácko, ale podržel nás brankář Doležal. Hned na to se dostal to vyložené gólové šance Růžička, ale na poslední chvíli ho zneškodnil brankář. Do vedení jsme se dostali v 7. minutě, když nedokázal udržet míč brankář Slovácka a následně odražený míč získal Vošmera, který ranou na zadní tyč nedal brankáři šanci. O pár minut později přihrál naslepo dozadu míč Lukáš Trnka a dostal do rychlého protiútoku útočníka Slovácka, kterého zlikvidoval výstavním zákrokem Doležal a následně zažehnal další nebezpečí. Ve druhém poločase se dostal z poloviny hřiště do úniku Růžička, který prostřelil brankáře. Tečku za zápasem udělal střídající Čermák, který dostal krásný centr na hlavu od Lukáše Trnky. Proti třetímu celku tabulky jsme dotáhli utkání do vítězného konce." zhodnotil utkání trenér Libor Smejkal.