18.09.2017, Petr Chudoba

U17: Mladší dorostenci zvládli zápas ve Vítkovicích

U17: Mladší dorostenci zvládli zápas ve VítkovicíchMladší dorostenci sehráli těžké utkání na půdě Vítkovic. První poločas se našim dorostencům moc nevydařil a po chybě z poslední minuty prvního poločasu prohrávali 1:0. Ve druhém poločasu ale dvakrát skóroval Růžička a díky jeho gólům otočila Vysočina na 2:1.

VítkoviceVítkovice
8.kolo, neděle 17.9.2017, 12:15
1:2
(1:0)

Góly: 39. Dujsík – 67., 79. Růžička
Diváci: 13
FC Vysočina: Doležal – Fila, Trinh, Marek Malata, Novák – Samek – Růžička, Lukáš Trnka, Ritter, Vošmera (52. Havel) – Mirek Malata (62. Havlín)

"Utkání jsme hráli na umělé trávě, protože vydatně pršelo. Nám se v zápase proti domácím vůbec nedařilo, protože jsme prohrávali osobní souboje a nedokázali jsme zrychlit hru směrem dopředu. Dostali jsme naprosto školácký gól v poslední minutě prvního poločasu, když letící míč mimo vápno zpracoval brankář Doležal, ale neodhadl vzdálenost a po špatné komunikaci se stoperem udělali oba takovou chybu, že ji dokázal potrestat napadající útočník. V 67. minutě dokázal vyrovnat z PVK Růžička, který dokázal poslat dalekonosnou střelu pod břevno. Tento gól nás okamžitě nakopl a byli jsme lepším týmem. V poslední minutě dokázal Ritter vyslat do rychlého protiútoku Růžičku, který strhl vítězství na naši stranu. Hráči mi dali krásný dárek k sobotním narozenínám v podobě vítězství." zhodnotil utkání trenér Libor Smejkal.