M-soft
 
22.4.2014, David Zeman

U17: Vyškov si z Jihlavy veze debakl

Jihlavští mladíci si poradili s posledním týmem tabulky - Vyškovem. O osudu utkání bylo rozhodnuto už v prvním poločase, kdy si Vysočina vytvořila šestigólový náskok a když ve druhé půli ještě tři góly přidala, tak utkání nakonec skončilo 9:0 (6:0).

 
FC VysočinaFC Vysočina
23.kolo, neděle 20.4.2014, 11:00
9:0
(6:0)
VyškovVyškov
 
Góly: 3. Sargsyan (pen.), 12. Časta, 25. vlastní, 28. Čermák, 37. Bajer, 40. Liška, 43. Šimončič, 45. Bajer, 50. Sargsyan (pen.).
Diváci: 0
FC Vysočina: Pokorný – Ločárek (23. Kolčava), Horký, Vedral, Čermák – Bajer, Časta (40. Novotný), Vomela, Sargsyan, Kafoněk – Liška (40. Šimončič).
 

Komentář

„Utkání proti poslednímu týmu tabulky jsme zvládli na výbornou. Byli jsme aktivní a výrazně jsme se gólově prosadili. Není jednoduché hráče motivovat k tomu, aby vydrželi hrát zodpovědně a poctivě po celé utkání, když bylo o výsledku rozhodnuto po první půli. Právě pro to, že to naši kluci zvládli, tak zaslouží uznání a pochvalu. Nyní nás čekají během sedmi dnů tři těžší  venkovní zápasy po sobě. Právě proto mě také mrzí zranění Ločárka, který po nezaviněném střetu skončil v nemocnici. Všichni mu přejeme brzké uzdravení a návrat do kabiny!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2018

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Davis Ikaunieks byl vyhlášen nejlepším cizincem HET ligy

Útočník Davis Ikaunieks se v rámci dnešního Galavečera HET ligy dočkal velkého osobního ocenění a též malé náplasti na bolestný sestup FC Vysočina. V Národním domě v Praze na Vinohradech převzal ocenění pro nejlepšího zahraničního hráče ročníku 2017/18. To vzešlo z hlasování kapitánů ligových týmů, jejich trenérů a vybraných novinářů. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu