24.03.2014, David Zeman

U17: Začali vítězně

U17: Začali vítězněJarní sezóna začala i dorostu U17. Na domácím hřišti se utkali se Zbrojovkou Brno. První poločas skončil bez branek, ovšem hned po přestávce se prosadil Bajer, čímž posadil Vysočinu na koně, o dalších osm minut později zvýšil Liška na 2:0 a poté už si naši dorostenci výhru v pohodě pohlídali.

18.kolo, neděle 23.3.2014, 11:00
2:0
(0:0)
BrnoBrno

Góly: 45. Bajer, 53. Liška.
FC Vysočina: Konrád – Ločárek (70. Kolčava), Parma, Vedral, Čermák – Bajer, Časta (62. Vomela), Vitásek, Sargsyan (75. Horký), Šimončič (67. Kafoněk) – Liška.

„V první půli byl k vidění oboustranně velmi kvalitní zápas. Všichni hráči byli nuceni pracovat pod maximálním tlakem.  Ze tří velkých šancí se nám však nepodařilo vstřelit branku. Hned v úvodu druhé půle se gólově prosadil Bajer. Tento moment se ukázal jako rozhodující. Aktivita Brna opadla a za osm minut se nám podařila krásná kombinace, na jejímž konci stál Liška, který navýšil naše vedení. Brno jsme nepustili do žádné vyložené šance a utkání tak skončilo naší zaslouženou výhrou. Všichni máme velkou radost z toho, jak se nám podařila zahájit jarní část soutěžního ročníku. Ještě větší radost mám z toho, že jsme předvedli několik velmi slušných individuálních herních výkonů. Pochválit však musím všechny hráče, kteří od první minuty šli poctivým výkonem za svým cílem!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.