25.09.2017, Petr Chudoba

U19: Devátá výhra v řadě v podání staršího dorostu

U19: Devátá výhra v řadě v podání staršího dorostuStarší dorostenci přivítali na domácím hřišti Slovácko. Od začátku zápasu byla Vysočina lepším týmem, když už v 10. minutě vedla 2:0 díky brankám Lorence. V druhém poločase ale nepodali svěřenci trenéra Průši dobrý výkon a až do konce se strachovali o výsledek. Výhru 3:1 nakonec pojistil v 89. minutě Malata.

9.kolo, pátek 22.9.2017, 13:00
3:1
(2:0)
Slovácko BSlovácko B

Góly: 4. Lorenc (pen.), 9. Lorenc, 89. Malata – 86. Kafka
Diváci: 70
FC Vysočina: Duba – Svoboda T., Trojánek, Křišťál (75. Svoboda A.), Řezáč – Urbánek, Pavlas – Havlín (45. Crha), Šrámek (64. Lát), Lokvenc (55. Malata) – Lorenc (79. Šteffl).

„Zápas se mi nehodnotí vůbec lehce. Během prvních deseti minut jsme dali dvě branky a následně jsme si vytvořili další tři stoprocentní šance. Vše tedy nasvědčovalo tomu, že utkání zvládneme. Hráči si však asi mysleli, že Slovácko hru zabalí a že se nebude snažit o zdramatizování výsledku. Celou druhou půli jsme tak odflákli, že je až s podivem, že jsme inkasovali až čtyři minuty před koncem. Takovýto přístup k zápasu se nám již nesmí opakovat. Místo abychom měli radost z deváté výhry v řadě, tak jsme spíše naštvaní. Takto se určitě nechceme prezentovat. Musíme hýřit aktivitou, musí z nás čišet chuť dát co nejvíce branek a ne se ukolébat něčím, co nám stačí na to, abychom vyhráli. Toto by se nám do budoucna určitě vymstilo!“ zhodnotil zápas trenér Kamil Průša.