12.3.2017, Petr Chudoba

U19: Prohra na penalty v Teplicích

U19: Prohra na penalty v TeplicíchDorostenci U19 v třetím jarním utkání získali bod na hřišti Teplic, díky kterému se dostali mimo sestupové pozice. Ke konci zápasu sahali po vítězství, ale nakonec zápas skončil po 90. minutách remízou a následně vyhrály Teplice na penalty v poměru 4:2.

TepliceTeplice
20.kolo, sobota 11.3.2017, 14:00
2:1pen
(0:1)

Góly: 57. Šilhan - 5. Bojo
Diváci: 80
FC Vysočina: Konrád - Křišťál, Vrzal, Mikuška, Dujmović (87. Vašíček)- Karmazín (88. Časta) - Fikar (55. Křivánek), Bojo, Smejkal, Průša (73. Kafoněk) - Lorenc (55. Svoboda).

"Díky přesné střele Boja jsme šli hned z kraje utkaní do vedení. Gól nám ale spíše ublížil. Byli jsme bez pohybu a Teplice nás jasně přehrávali. Ve druhé půli jsme již hráli lépe. Bohužel jsme však jednu situaci uprostřed hřiste nezvládli a nechali si vyrovnat. Před tím jsme ješte měli štěstí, když domací nastřelili naši tyč. V poslední čtvrthodině jsme byli lepším týmem a vytvořili si tři stoprocentní šance. Jeden gól nám nebyl pro ofsajd uznán a dvakrát Smejkal v koncovce selhal. Na penalty jsme tentokrát prohráli. Získany bod nás posouvá na nesestupové, leč baražové místo. Po dlouhých měsících se tedy v tabulce konečně posouváme. Ze tří jarních kol máme šest bodů. Pokud za týden doma zvítězíme s Boleslaví za tři body, tak budeme se startem za záchranou velmi spokojeni!" řekl trenér Kamil Průša.