13.11.2017, Petr Chudoba

U19: Starší dorostenci zvládli poslední podzimní utkání v Prostějově

U19: Starší dorostenci zvládli poslední podzimní utkání v ProstějověStarší dorostenci chtěli napravit klopýtnutí z minulého utkání, když doma prohráli s Brnem. Do Prostějova jeli s jednoznačným cílem - vyhrát. Ze začátku zápasu se slepenými góly v rozmezí jedné minuty prosadili Urbánek a Matulka. Ke konci poločasu ještě přidal hezký gól Pavlas. Žádný další gól už nepadl a tak si dorostenci Vysočiny v pohodě došli pro vítězství 3:0!

ProstějovProstějov
16.kolo, sobota 11.11.2017, 10:30
0:3
(0:3)

Góly: 12. Urbánek, 13. Matulka, 44. Pavlas
ŽK: 59. Grulich (PRO), 73. Smékal (PRO), 79. Marčík (PRO), 86. Kvapil (PRO) - 53. Lorenc (JIH)
Diváci: 40
FC Vysočina: Duba (80. Jágrik) – Křišťál (67. Šteffl), Trojánek, Mikuška, Svoboda T. – Urbánek, Pavlas – Křivánek (70. Lokvenc), Matulka (80. Malata Mir.), Řezáč (75. Pejřimovský) – Lorenc

„Poslední zápas podzimu jsme zvládli bez větších obtíží. Možná by vše bylo těžší, kdyby šli domácí hned v první minutě, po naší individuální chybě a ztrátě míče, do vedení. Naštěstí tato situace skončila mimo naši branku. A tak jsme v rozmezí dvou minut šli do dvoubrankového vedení my. Nejdříve dorazil odraženou střelu Křivánka od tyče Urbánek, následně se po chybě domácího stopera prosadil Matulka, který obešel domácího brankáře. V poslední minutě první půle se prezentoval krásnou střelou Pavlas, která skončila v levém horním rohu domácí branky a my tak vedli již o tři góly. Toto vedení jsme ve druhé půli již bohužel nenavýšili, i když jsme si nějaké šance vytvořili. Nejblíže byl určitě Lorenc, který šel po Štefflově přihrávce sám na brankáře, ale nedokázal zakončit přesně. Domácí si žádnou šanci nevypracovali a tak utkání skončilo naší zaslouženou výhrou!“ zhodnotil zápas trenér Kamil Průša.