16.04.2018, Ondřej Šourek

Vítězná série skončila v Olomouci

Vítězná série skončila v OlomouciHanáci si hned od začátku utkání šli za vítězstvím a vytvořili si několik dobrých příležitostí, ze kterých dvě dokázali proměnit. Jihlavským se podařilo snížit až v samém závěru zápasu, ale víc už jim dobře hrající domácí nedovolili.

Olomouc BOlomouc B
21.kolo, pátek 13.4.2018, 11:00
2:1
(1:0)

Branky: 27. Repček, 65. Řípa – 89. Ritter
Diváci: 45
FC Vysočina: Mastný – Svoboda T., Pejřimovský, Mikuška, Křišťál – Pavlas, Urbánek (69. Ritter) – Lokvenc (77. Svoboda A.), Šteffl, Řezáč (45. Crha) – Křívánek.

Kamil Průša: „Domácí na nás doslova vlétli a ve hře dominovali. Byli herně lepší, rychlejší a agresivnější. Vytvořili si tři čtyři velké příležitosti, z kterých se jednou prosadili a šli do vedení. Navíc neproměnili pokutový kop, který výborným zákrokem zlikvidoval Mastný. Naši největší šanci neproměnil Pavlas, a tak se šlo do kabin s výsledkem 1:0 pro domácí, což byl pro nás ještě milosrdný výsledek. Ve druhé půli se hra již více vyrovnala. Domácí nás však potrestali za laxnost v našem pokutovém území a šli do dvoubrankového vedení. Až v samém závěru jsme po standardní situaci snížili na konečných 2:1, když se hlavou prosadil mladičký Ritter. Dnes jsme lepší výsledek, hlavně kvůli výkonu v první půli, nemohli uhrát. Domácí byli lepší a naprosto zaslouženě vyhráli. My se musíme za týden doma proti Vítkovicím prezentovat přesně takovým přístupem a výkonem jako dnes Olomouc!“