24.07.2016, Vojtěch Fuks

Vítězství staršího dorostu nad Senicí

Vítězství staršího dorostu nad SenicíNa soustředění v Náramči se v rámci letní přípravy starší dorostenci U19 utkali se slovenským dorosteneckým výběrem Senice, který porazili 2:0 (0:0) brankami Pavla Svobody a Milana Vrzala.

FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., sobota 23.7.2016, 13:00
2:0
(0:0)
SenicaSenica

Góly: 47. Svoboda, 69. Vrzal
FC Vysočina dorost: Konrád (60. Duba) – Vašíček (45. Matulka), Malár (60. Trojánek), Vrzal, Řezáč (43. Bence) – Urbánek (60. Pejřimovský) – Fikar, Smejkal, Průša (60. Polcar), Kafoněk (45. Šteffl) – Svoboda (55. Lorenc)

„Senica se představila jako velmi silný soupeř. V první půli byla více na míči a lépe kombinovala. My však mohli jít do vedení po centru Průši a hlavičce Vrzala, která však šla jen těsně nad. Ve 34. minutě po špatné rozehrávce Konráda měli velkou šanci hosté. Střela však skončila nad naší brankou, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Ve druhé půli jsme již hru ovládali my. Hned v úvodu druhého poločasu jsme šli do vedení díky přesné hlavičce Svobody, který se prosadil po přesném centru Fikara. V 69. minutě jsme vedení navýšili po rohovém kopu, kdy se k odraženému míči dostal Vrzal, který nedal hostujícímu brankáři šanci. Hosté měli příležitost ke snížení skóre v 75. minutě, kdy jsme zbytečně uspěchali rozehrávku přímého kopu na půlící čáře. Toto se nám nesmí stávat. Střela hostujícího útočníka šla však mimo naši branku. Do konce zápasu již žádné vyložené šance nikdo neměl. V konfrontaci s kvalitním týmem ze Slovenska jsme, hlavně za druhou půli, zaslouženě vyhráli!“ řekl trenér staršího dorostu Kamil Průša.