Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

8.10.Upřesnění 11. a 12. kolaUpřesnění termínů zápasů FC Vysočina v 11. a 12. kole Gambrinus ligy. Na stadiónu Bohemians Praha 1905 nastoupíme v sobotu 19.10. od 17:00 hodin. Domácí duel proti FK Baumit Jablonec sehrajeme v přímém televizním přenosu v sobotu 26.10. od 20:15 hodin.
8.10.Teplý Hráčem kola!Útočník FC Vysočina Jakub Teplý byl za svůj výkon v utkání proti Hradci Králové vyhlášen nejlepším hráčem 14. kola Juniorské ligy! Gratulujeme! Rozhovor s ním na webu Juniorské ligy najdete ZDE.
10.10.U20: 1:0 nad NizozemímČeská reprezentace U20 v základní sestavě s jihlavskými záložníky Janem Klimentem a Lukášem Masopustem získala cenný skalp domácího Nizozemska na mezinárodním turnaji. Jedinou branku zápasu zaznamenal stoper Kalas.
13.10.Vejmola udržel nuluLuděk Vejmola, gólman juniorky FC Vysočina, udržel čisté konto v sobotním duelu reprezentačních výběrů U20 proti Turecku. Do druhého utkání turnaje v Nizozemsku jihlavští záložníci Kliment a Masopust nezasáhli.
13.10.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 11. kole FNL? Tomáš Kučera (Hradec Králové) – remíza 1:1 ve Vlašimi – 90 minut. Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – remíza 1:1 s Hradcem Králové – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – výhra 2:3 ve Frýdku Místku – 90 minut.
20.10.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Muris Mešanović (Dunajská Streda) – prohra 0:2 se Senicou – 56 minut. Matúš Marcin (Banská Bystrica) – prohra 0:1 s Ružomberokem – 90 minut.
20.10.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 12. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 1:0 v Sokolově – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – výhra 4:1 nad Bohemians Praha – 90 minut. Tomáš Kučera (Hradec Králové) a Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) k zápasům nebyli připravení.
21.10.Odveta 30.10. od 17:00Rozhodující utkání osmifinále Poháru České pošty proti Sigmě Olomouc bude v Jihlavě sehráno ve středu 30. října od 17:00 hodin. Jednotné vstupné je sníženo na 100 Kč. Nižší bude i rodinné a zlevněné vstupné. Majitelé permanentních, volných a VIP vstupenek budou mít vstup zdarma. Vstupenky na Sigmu bude možné ve fanshopu zakoupit už během čtvrtečního předprodeje a poté v sobotu během ligového duelu proti Jablonci.
21.10.11. kolo Gambrinus ligyVýsledky 11. kola Gambrinus ligy: Brno - Teplice 3:2, Sparta - Dukla 3:0, Bohemians - Vysočina 0:0, Plzeň - Slavia 1:1, Ostrava - Znojmo 1:1, Příbram - Olomouc 3:2, Slovácko - Liberec 4:2, Jablonec - Ml.Boleslav 1:1.
22.10.Výherci tipovačkyOmlouváme se, ale při vyhodnocování tipovačky na klubovém Facebooku se vyskytla technická chyba. Zde jsou již správní výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Lukáš Zerza, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Roman Pišný, 3. a 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Baumitu Jablonec) – Jan Klobouček, Michal Šmíd a Petr Šíma. Výhercům gratulujeme!
23.10.Program na listopad 2013K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc LISTOPAD 2013 - ZDE.
24.10.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Jablonci. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Jaroslava Dolská, Jan Ficenc a Jaroslav Valeš, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jan Klobouček, Michal Šmíd a Petr Šíma a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 8 – sedadlo 43, sektor A2 - řada 8 – sedadlo 57, sektor B3 – řada 13 – sedadlo 3, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 1. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
24.10.Nové suvenýryFanshop FC Vysočina se rozrostl o další suvenýry. Tentokrát jde o ručník a novou minišálu, která je dodávána s přísavkami na sklo. K dispozici jsou oba nové suvenýry ZDE.
26.10.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Muris Mešanović (Dunajská Streda) – prohra 1:0 ve Zlatých Moravcích – 25 minut. Matúš Marcin (Banská Bystrica) – výhra 1:2 v Žilině – 68 minut, vyrovnával na 1:1.
27.10.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 13. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – výhra 2:1 nad Ústím nad Labem – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 2:1 ve Vlašimi – 31 minut. Tomáš Kučera (Hradec Králové) a Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) do zápasů s ohledem na zranění nezasáhli.
28.10.12. kolo Gambrinus ligyVýsledky 12. kola Gambrinus ligy: Liberec - Sparta 1:1, Teplice - Plzeň 1:0, Ml.Boleslav - Brno 5:2, Vysočina - Jablonec 3:2, Olomouc - Slovácko 2:2, Znojmo - Příbram 3:0, Dukla - Ostrava 1:0, Slavia - Bohemians 1:0.
31.10.Představení stadiónu FCVPřinášíme vám odkaz na Youtube kanál Gambrinus ligy, kde je k dispozici zajímavé představení stadiónu FC Vysočina - ZDE.