Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.10.Hráčem zápasu MešanovićVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Zbrojovce Brno: 163 - Mešanović Muris, 104 - Hanuš Jan, 64 - Hybš Matěj, 59 - Fulnek Jakub, 39 - Kučera Tomáš.
29.10.Termíny na Liberec a SpartuSYNOT liga upřesnila termíny 15. a 16. kola. Duel FC Vysočina v Liberci se uskuteční v sobotu 22.11. od 17:00 hodin. Tečku za podzimem obstará atraktivní domácí utkání proti Spartě Praha, které je určeno na neděli 30.11. od 14:30 hodin. Zápas nebude přenášet žádná televize.
27.10.Masopust za juniorkuJuniorský tým FC Vysočina dnes od 13:00 hodin nastoupí k domácímu utkání proti Bohemians 1905. Zápas bude sehrán na přírodní trávě v areálu Na Stoupách. V sestavě jihlavského celku se s velkou pravděpodobností objeví uzdravený krajní záložník Lukáš Masopust.
26.10.12. kolo SYNOT ligyVýsledky 12. kolo SYNOT ligy: Sparta - Ml.Boleslav 1:0, Jablonec - Teplice 4:2, Příbram - Ostrava 3:1, Hr. Králové - Dukla 2:4, Slovácko - Plzeň 0:1, Bohemians - Liberec 2:4, Vysočina - Brno 2:0, Č.Budějovice - Slavia 1:1.
24.10.Doležal na kemp U14Gólman starších žáků FC Vysočina Adrian Doležal figuruje v nominaci šestnácti talentovaných brankářů kategorie U14 pro soustředění, které proběhne od 3. do 5.11. v Uherském Brodu.
23.10.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Brnu. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Tomáš Bajer, Lukáš Frantál a Dušan Kučera, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Radek Tlustý a Tomáš Litochleb, a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 5 – sedadlo 13, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 6, sektor B1 - řada 18 – sedadlo 27, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 28. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
22.10.Noví trenéři HradceFotbalisty Hradce Králové povede po Luboši Prokopcovi hned trojice trenérů Bohuslav Pilný, Róbert Barborík a Ladislav Škorpil.
19.10.11. kolo SYNOT ligyVýsledky 11. kolo SYNOT ligy: ML.Boleslav - Plzeň 0:3, Ostrava - Vysočina 0:0, Dukla - Příbram nedohráno, Slavia - Jablonec 1:1, Hradec Kr. - Č.Budějovice 2:3, Teplice - Bohemians 4:1, Liberec - Slovácko 2:2, Brno - Sparta 1:3.
16.10.Klíma a Štěpánek v U18Dvojice starších dorostů FC Vysočina - útočník Jiří Klíma a defenzivní hráč David Štěpánek - figuruje v aktuální nominaci českého reprezentačního výběru U18 pro dva přípravné zápasy proti Skotsku, které se uskuteční ve dnech 21. a 23.10.2014.
16.10.Sledujte Baník ve VIPu!Užijte si duel proti Baníku na stadiónu FC Vysočina! Nabízíme vám možnost zhlédnout přímý přenos pátečního utkání SYNOT ligy na televizích v příjemném fotbalovém prostředí VIP Standard zázemí (rohový objekt nové tribuny blíže bazénu). Vstup je volný, pivo bude možné zakoupit na místě.
14.10.Proti Plzni v neděliSYNOT liga zveřejnila přesný rozpis zápasů 13. a 14. kola. Fotbalisté FC Vysočina nejprve nastoupí v sobotu 1.11. od 17:00 v Teplicích, a poté je v neděli 9.11. od 17:00 čeká atraktivní domácí duel proti Viktorii Plzeň. Žádný ze zápasů nepřenáší živě některá z televizí.
8.10.Hráčem zápasu KučeraVýsledek hlasování fanoušků na webu FC Vysočina o nejlepšího hráče utkání proti Slavii Praha: 138 - Kučera Tomáš, 83 - Kukoľ Vladimír, 82 - Hanuš Jan, 81 - Mešanović Muris, 66 - Tlustý Petr.
5.10.10. kolo SYNOT ligyVýsledky 10. kola SYNOT ligy: Plzeň - Teplice 1:0, Sparta - Liberec 1:0, Slovácko - Ostrava 1:2, Vysočina - Slavia 1:0, Bohemians - Č.Budějovice 3:0, Příbram - Hr.Králové 1:0, Ml.Boleslav - Brno 5:1, Jablonec - Dukla 6:0.
3.10.Vstupenek je dostatek!Vstupenek na sobotní utkání FC Vysočina vs. Slavia Praha je stále dostatek! Část jich stále prodáváme on-line přes síť Ticketportal, zbytek bude k dispozici na všech podkladnách před utkáním. Brány stadiónu se otevřou v sobotu v 15:30 hodin.
2.10.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slavii Praha. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to Jana Plottová, Ladislav Spáčil a Karel Krčál, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Jan Žáček a Aleš Kunovský, a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 7 – sedadlo 22, sektor A3 – řada 6 – sedadlo 41, sektor B1 - řada 7 – sedadlo 27, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 24. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar nebo kupóny za 150 Kč do McDonald´s, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
1.10.Termíny zápasůFAČR odtajnila termíny nadcházejících ligových zápassů FC Vysočina po reprezentační pauze. Duel na Baníku Ostrava bude sehrán v pátek 17.10. od 20:15 před kamerami Slovak sport TV. Domácí derby proti Brnu je na programu též v pátek, ovšem mimo TV přenos - 24.10. od 18:00.
1.10.Moravský výběr U15Ve dnech 7. - 9.10.2014 se v Otrokovicích uskuteční kemp moravskoslezského výběru reprezentace U15. V šestadvacetičlenném kádru figurují dva mladí fotbalisté FC Vysočina - gólman Adam Jágrik a obránce Jakub Pavlas.
1.10.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Dukle Praha. Přesný výsledek netipl nikdo, jako vítězný byl tedy brán výsledek 3:1. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný nebo přibližný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (šek na nákup do McDonald‘s) – Jakub Ježek, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Jacob Škrdla, 3. a 4. ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Slavii) – Jan Žáček a Aleš Kunovský.
1.10.Nominace U21 a U20V aktuálních nominacích reprezentačních výběrů U21 a U20 nechybí zástupci FC Vysočina. V týmu U21 figuruje levý obránce Matěj Hybš a mezi náhradníky lze nalézt středopolaře Adama Jánoše. Mezi náhradníky "dvacítky" jsou gólman Luděk Vejmola a krajní záložník Jakub Fulnek.