V prosinci 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.12.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Muris Mešanović (Dunajská Streda) – k utkání nebyl připraven. Matúš Marcin (Banská Bystrica) – remíza 0:0 s Trnavou – 62 minut.
2.12.16. kolo Gambrinus ligyVýsledky 16. kola Gambrinus ligy: Slavie - Liberec 2:1, Plzeň - Příbram 2:0, Ml.Boleslav - Ostrava 4:0, Bohemians - Brno 1:1, Olomouc - Dukla 1:2, Jablonec - Sparta 2:3, Vysočina - Slovácko 2:1, Teplice - Znojmo 1:3.
9.12.Aukce starých dresů FCV!Pozor, na serveru sportovniaukce.cz byla odstartována aukce sportovních dresů, mezi kterými nechybí ani raritní dresy FC Vysočina z prvoligového ročníku 2005/06. Jejich vyvolávací cena činí pouze 600 Kč! Více ZDE.
29.12.Komňacký do BaníkuNovým trenérem ostravských fotbalistů byl jmenován František Komňacký. Nedávný kouč FC Vysočina podepsal s vedením Baníku smlouvu na rok a půl.