V březnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

Další stránky
12>>
30.3.Mladší podlehli BaníkuAni mladší dorostenci proti ostravskému Baníku neuspěli. Podlehli mu po bojovném výkonu 1:3 (1:0), když se ujali vedení ve 29. minutě díky penaltě po faulu na Hověze, kterou proměnil Dvořáček. Ve 2. poločase kvalitní soupeř s několika reprezentanty v sestavě jihlavské mladíky zatlačil, donutil k chybám a skóroval.
29.3.Soupisky žáci jaroK dispozici jsou soupisky čtyř žákovských týmů FC Vysočina pro jarní část sezóny včetně změn, které v týmech nastaly - ZDE.
27.3.19. kolo II. ligy ČMFS19. kolo II. ligy ČMFS: Vysočina - Sezimovo Ústí 2:1, Čáslav - Zlín 2:0, Karviná - Vlašim 0:0, Třinec - Dukla 1:1, Sparta B - Sokolov 0:1, Most - Znojmo 0:1, Žižkov - Kladno 0:2, Hlučín - Varnsdorf 2:0.
27.3.Dorosty B proti TřinciDorostenecké „B“ týmy FC Vysočina byly v prvním startu po zimní přípravě doma proti Třinci 100% úspěšné a navíc si s chutí zastřílely. Starší zvítězili 4:1 (3:1) díky brankám Mlčocha, Přibyla, Míky a Růžičky a mladší vyhráli 6:0 (3:0). Jejich góly zaznamenali Veselský 2, Trojánek 2, Hron a Vopršal.
26.3.Teclovy góly!Webová televize JEŽOUR TV vám přináší obě páteční trefy Stanislava Tecla do sítě Sezimova Ústí.
26.3.Mladší porazili PardubiceMladší dorostenci na jaře vybojovali už 7 bodů ze 4 duelů! Dnes si na domácí půdě poradili s Pardubicemi 2:1 (1:1), když se ve 2. minutě trefil Svoboda po krásném centru Hoška a utkání rozhodl v 56. minutě Rozmahel ze standardní situace. Přesto trenér Kučera nebyl spokojen: „Vyhráli, ale náš výkon mne nepotěšil. Rozhodně nebyl optimální.“
24.3.Program duben 2011K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc DUBEN 2011 - ZDE.
23.3.Fanshop až od 14:30 hodinTento čtvrtek 24. března se prodejní doba Fanshopu posouvá. Své dveře otevře až ve 14:30 hodin. Na místě budete mít zároveň možnost zakoupit vstupenky na páteční duel proti Sezimovu Ústí.
21.3.FC Vysočina v Rádiu JihlavaPřed časem absolvovali trenér Josef Vrzáček a dlouholetá opora Michal Veselý zdařilý rozhovor v Rádiu Jihlava. Poslechnout či stáhnout si ho můžete ZDE.
20.3.18. kolo II. ligy ČMFS18. kolo II. ligy ČMFS: Znojmo - Vysočina 0:4, Varnsdorf - Žižkov 3:3, Hlučín - Most 1:2, Kladno - Sparta B 0:0, Dukla - Karviná 3:1, Vlašim - Třinec 0:1, Sezimovo Ústí - Zlín 3:2, Sokolov - Čáslav 0:2.
19.3.Remíza mladšíchV Hradci asi veškeré gólové střelivo vystříleli starší, neboť jejich mladší kolegové se rozešli bezgólově 0:0. „Šlo o oboustranně vyrovnaný duel bez větších šancí. Naši největší neproměnil v 59. minutě Hověz,“ řekl k utkání trenér Roman Kučera.
16.3.Kosak v nominaciZáložník Jan Kosak figuruje v nominaci českého reprezentačního výběru U-19 pro soustředění, které proběhne od 21. do 23. března v Nymburce. Defenzivní hráč Jiří Fadrný zůstal jen mezi náhradníky týmu Jaroslava Hřebíka.
14.3.Přátelsky U-16Přátelsky: Sezimovo Ústí - Dorost D 0:5 (0:2) - Maruš 2, Hron, Vopršal, Prokop. Sestava: Pelikus (41. Břinek) - Zima (41. Kriegsmann), Košík(60. Zima), Rejthar, Poul (60. Severa) - Hron, Ujčík (70. Kubát), Kubát(50. Prokop), Veselský (60. Vařejka) - Maruš, Trojánek (60. Vopršal).
13.3.17. kolo II. ligy ČMFS17. kolo II. ligy ČMFS: Karviná - Hlučín 3:1, Čáslav - Kladno 3:1, Žižkov - Znojmo 2:1, Zlín - Sokolov 4:0, Most - Vlašim 2:3, Vysočina - Dukla 0:0, Třinec - Varnsdorf 2:1, Sparta B - Sezimovo Ústí 1:1.
12.3.Vysoká prohra v TeplicíchMladší dorostenci nenavázali na výkon proti Slovácku a v Teplicích odehráli velmi špatný zápas. Do utkání dobře vstoupili gólem Kelblera, ale poté z jejich hrubých chyb profitovali hráči domácích Teplic - 5:1 (3:1).
11.3.Videozáznam z DuklyVideo ze zápasu FC Vysočina vs. FK Dukla můžete zhlédnout ZDE.
10.3.TV premiéraPáteční domácí utkání FC Vysočina bude zároveň premiérou on-line živého vysílání z druholigového utkání! Díky spolupráci se společností TVcom.cz ho můžete sledovat výhradně na www.fcvysocina.cz.
9.3.Atraktivní poločasová soutěž!Tradiční divácký poločasový fotbalový curling bude mít tento pátek o atraktivní náboj postaráno. Šest vylosovaných (vždy 3 členové Fanklubu a 3 majitelé permanentních karet) bude tentokráte soutěžit o 3 ceny. Dvě dodá jihlavská restaurace KFC v podobě kupónů na občerstvení v hodnotě 500 a 200 Kč. Hlavní velmi zajímavou cenou budou sjezdové lyže Elan (model VARIO včetně vázáni, délka 99 cm), které věnovala společnost Ina Sport, která je distributorem značky Hummel.
9.3.Hráči v KFCV jihlavské restauraci KFC dnes proběhla netradiční obsluha v podání fotbalistů Jana Halamy, Standy Tecla, Karola Karlíka a Tomáše Cihláře. Ti se zároveň vystřídali při prodeji klubových suvenýrů. Na vydařené akci samozřejmě nechyběl ani maskot Ježour. Fotky naleznete ZDE.
6.3.16. kolo II. ligy ČMFS16. kolo II. ligy ČMFS: Varnsdorf - Vysočina 0:0, Hlučín - Třinec 1:3, Kladno - Zlín 2:0, Znojmo - Sparta B 2:1, Dukla - Čáslav 5:0, Sezimovo Ústí - Sokolov 4:1, Most - Karviná 2:1, Vlašim - Žižkov 0:1.