V srpnu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.8.S Jabloncem v sobotuUtkání 7. kola ePojisteni.cz ligy mezi FC Vysočina a FK Jablonec proběhne v sobotu 17.9.2016 od 19:15 hodin v přímém přenosu ČT Sport.
30.8.Kliment do Bröndby KodaňFotbalový útočník Jan Kliment si vyzkouší dánskou ligu. Stuttgart tohoto odchovance FC Vysočina po sestupu do II. bundesligy uvolnil na roční hostování do Bröndby Kodaň.
30.8.MOL Cup: do PardubicDnešní los 3. kola MOL Cupu přisoudil FC Vysočina druholigový FK Pardubice. Utkání se uskuteční v Pardubicích ve středu 21. září.
29.8.5. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 5. kola ePojisteni.cz ligy: Zlín - Karviná 3:0, Plzeň - Slavia 3:1, Dukla - Sparta 0:2, Příbram - Liberec 0:1, Vysočina - Teplice 0:2, Ml.Boleslav - Hr.Králové 2:0, Brno - Slovácko 1:0, Bohemians - Jablonec 2:0.
28.8.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 4. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 2:1 nad Frýdkem-Místkem – 90 minut (2 góly), Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 1:0 v Českých Budějovicích – zůstal na lavičce, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 3:0 nad Vítkovicemi – 90 minut, David Klusák (Sokolov) – remíza 1:1 v Pardubicích – zůstal na lavičce, Patrik Demeter (Vítkovice) – prohra 3:0 na Žižkově – 11 minut.
24.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Teplicím. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Vojtěch Kruntorád a Ondřej Horák a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 8, sektor B1 – řada 10 – sedadlo 1, sektor B3 – řada 4 – sedadlo 3 a sektor B4 – řada 11 – sedadlo 8. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
24.8.Štěpánek v nominaci U20Středopolař David Štěpánek figuruje v devatenáctičlenné nominaci české reprezentace U20 pro dva přípravné duely proti Nizozemsku. Uskuteční se ve dnech 1. a 4. září 2016.
23.8.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 3. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 0:3 v Ústí nad Labem – 58 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 0:3 s Opavou – zůstal na lavičce, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 4:4 v Třinci – 90 minut, David Klusák (Sokolov) – výhra 1:0 nad Prostějovem – 34 minut, Patrik Demeter (Vítkovice) – výhra 1:0 nad Táborskem - zůstal na lavičce.
23.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Teplicím vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 46, sektor B2 – řada 19 – sedadlo 1. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
23.8.Program na záříK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ZÁŘÍ 2016 - ZDE.
22.8.Pulpita střídá RadaPrvní letošní změna trenéra ve fotbalové lize kvůli špatným výsledkům: šéfové Příbrami po čtyřech porážkách odvolali Martina Pulpita a angažovali exjihlavského kouče Petra Radu.
21.8.4. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 4. kola ePojisteni.cz ligy: Sparta - Jablonec 3:0, Liberec - Brno 0:0, Slavia - Příbram 3:0, Hr.Králové – Vysočina 1:0, Slovácko – Bohemians 2:0, Karviná – Dukla Praha 2:1, Plzeň – Zlín 0:2, Teplice - Ml.Boleslav 1:2.
19.8.Vstupenky na TepliceNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. FK Teplice, který je na programu v pátek 26. srpna od 18:00 hodin.
15.8.Ikaunieks v nominaciOfenzivní fotbalista Davis Ikaunieks figuruje v aktuální nominaci lotyšského národního týmu pro nadcházející reprezentační zápasy - přípravný duel proti Lucembursku (2.9.) a kvalifikační duel MS proti Andoře (6.9.).
14.8.3. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 3. kola ePojisteni.cz ligy: Vysočina - Slavia 1:1, Dukla - Hr.Králové 3:0, Bohemians - Sparta 0:2, Brno - Teplice 0:0, Ml.Boleslav - Karviná 1:2, Zlín - Liberec 2:1, Jablonec - Slovácko 2:2, Příbram - Plzeň 0:3.
14.8.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 2. kole FNL? Petrik Demeter (Vítkovice) - prohra 1:0 v Českých Budějovicích (21 minut), Petr Nerad (Ostrava) – výhra 2:1 nad Třincem – 33. minut, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 2:5 ve Vlašimi – 3 minuty, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:1 v Pardubicích – 90 minut, David Klusák (Sokolov) – prohra 3:0 v Ústí nad Labem – zůstal na lavičce.
13.8.S Teplicemi v pátekDomácí zápas FC Vysočina v 5. kole ePojisteni.cz ligy proti FK Teplice bude sehrán již v pátek 26. srpna od 18:00 hodin.
10.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slavii Praha. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali David Prchal a Oldřich Hybner a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 51, sektor A3 – řada 4 – sedadlo 15, sektor B1 – řada 19 – sedadlo 29, sektor B2 – řada 7 – sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
10.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Slavii Praha vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 1 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 11 – sedadlo 5. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
8.8.2. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 2. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Zlín 2:2, Teplice – Sparta 0:0, Liberec – Vysočina 1:1, Plzeň – Bohemians 1:1, Příbram – Ml.Boleslav 0:1, Slovácko – Dukla 2:2, Karviná – Brno 1:1, Hr.Králové – Jablonec 1:2.
7.8.FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 1. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 1:1 ve Znojmě – zůstal na střídačce, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 1:1 s Ostravou – 6 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 1:1 s Táborskem – 90 minut, David Klusák (Sokolov) – remíza 2:2 s Vlašimí – 32 minut.
4.8.Rozloučení s Janem NovotnýmSe zármutkem si dovolujeme informovat veřejnost, že v pátek 5. srpna od 15:00 hodin se v kostele v Panské Lhotě uskuteční poslední rozloučení se zesnulým Janem Novotným, dlouholetým příznivcem FC Vysočina a provozovatelem občerstvení na stadiónu. Vyjadřujeme upřímnou soustrast všem rodinným příslušníkům a jeho blízkým.
3.8.Vstupenky na SlaviiNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na atraktivní duel FC Vysočina vs. Slavia Praha, který je na programu v neděli 14. srpna od 19:30 hodin.
3.8.FCV hledá byt 3+1 nebo 3+kkFC Vysočina uvítá nabídky na pronájem zařízených bytů 3+1 nebo 3+kk v Jihlavě. Nabídky zasílejte na e-mail fcvysocina@ji.cz nebo volejte sekretáři klubu Petru Šilhánovi (mobil: 606 240 900). Děkujeme.
2.8.Včelka v nominaci SK U19Nikolas Včelka, defenzivní hráč juniorského týmu FC Vysočina, jenž do Jihlavy v létě přestoupil ze Senice, figuruje v nominaci slovenské reprezentace U19 na mezinárodní turnaj SBS Cup. Ten se uskuteční v Japonsku v termínu od 7.8. do 15.8.2016. Mezi náhradníky nominace figuruje jeho jihlavský spoluhráč Marek Beseda.
2.8.MOL Cup: do KlatovLos 2. kola MOL Cupu přisoudil FC Vysočina netradičního soupeře - divizní celek SK Klatovy 1898. Duel se uskuteční na stadiónu západočeského soupeře už ve středu 10. srpna od 17:00 hodin.