Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.8.Vstupenky na oslavu 70!Na internetové prodejní aplikaci byl spuštěn předprodej vstupenek na oslavu 70. výročí založení klubu, která se uskuteční v pátek 7. září od 16:00 hodin. Vstupné je stanoveno na symbolických 50 Kč, přičemž celý výtěžek ze vstupného bude věnován na charitativní účely. Permanentky tentokrát nebudou v platnosti a děti do 130 cm budou mít samozřejmě vstupné zdarma.
26.8.F:NL - 6. koloF:NL - 6. kolo: Vysočina - Vítkovice 1:1, Žižkov - Znojmo 1:1, Varnsdorf - Hradec Kr. 1:0, Vlašim - Pardubice 2:0, Č.Budějovice - Ústí n.L. 2:0, Třinec - Táborsko 1:1, Chrudim - Sokolov 1:2, Prostějov - Brno 2:1.
24.8.Program na záříK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ZÁŘÍ 2018 - ZDE.
24.8.S Hradcem v sobotu v TVUpozorňujeme, že duel 8. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, v němž FCV přivítá na domácí půdě Hradec Králové, bude sehrán netradičně v sobotu 15.9. od 13:00 hodin. Důvodem je přímý přenos ČT Sport.
24.8.MOL Cup: do Dolního BenešovaJihlava se po osmnácti letech vrátí na půdu tradičního rivala z éry v MSFL. V rámci 2. kola MOL Cupu se již v úterý 28. srpna od 17:00 hodin představí v Dolním Benešově.
14.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Vítkovicím vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 5 – sedadlo 19, sektor A3 – řada 5 – sedadlo 20. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
14.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Vítkovicím. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získala trojice úspěšných tipérů, kteří byli informování v soukromých zprávách, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 8 - sedadlo 7, sektor A3 - řada 6 - sedadlo 17, sektor B3 - řada 12 - sedadlo 8 a sektor B4 - řada 17 - sedadlo 17. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
12.8.F:NL - 4. koloF:NL - 4. kolo: Třinec - Pardubice 1:2, Chrudim - Znojmo 4:1, Vysočina - Táborsko 2:1, Hradec Kr. - Vítkovice 0:0, Vlašim - Ústí n.L. 1:2, Č.Budějovice - Prostějov 3:1, Varnsdorf - Sokolov 0:0.
7.8.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Táborsku vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 8 – sedadlo 5, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 7. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
7.8.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Táborsku. Na základě tipovací soutěže na Facebooku tuto možnost získali Šimon Číhal, Kristýna Klobásová a Martin Pír, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A3 - řada 5 - sedadlo 17, sektor A3 - řada 6 – sedadlo 16, sektor B3 - řada 3 - sedadlo 8, sektor B3 - řada 3 - sedadlo 9. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Unikneme.cz, multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
6.8.MOL Cup: proti VrchoviněFC Vysočina v 1. kole MOL Cupu nastoupí v úterý 14. srpna od 17:00 hodin na půdě SFK Vrchovina. Nováček MSFL šel dál z předkola díky výhře 0:1 ve Velké Biteši.
5.8.F:NL - 3. koloF:NL - 3. kolo: Znojmo - Vysočina 0:3, Ústí n.L. - Třinec 0:1, Pardubice - Varnsdorf 0:0, Sokolov - Hradec Kr. 1:3, Prostějov - Žižkov 0:0, Táborsko - Vítkovice 4:2, Č.Budějovice - Vlašim 1:0, Brno - Chrudim 3:0.
 
Historie
Aktuálně

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s Enviropolem

Barbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu