Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.6.U-18: prohra v TřinciStarší dorost B (U-18) smolně prohrál v Třinci. Ještě v 85. minutě vedl díky brance Douchy, ale nakonec prohrál 3:1 (0:1).
3.6.Mladší doma se ZlínemMladší dorostenci z domácích zápasů proti Zlínu vytěžili jen bod. Tým U-17 sehrál kvalitní utkání, které rozhodla vlastní branka před koncem první půle - 1:2 (1:2). Branku vstřelil Zábrodský. Celek U-16 remizoval 2:2 (0:1), když skórovali D.Šerý a Kuja.
4.6.Kolář v kádru U-16Brankář mladšího dorostu FC Vysočina Marek Kolář figuruje mezi náhradníky nominace českého reprezentačního výběru U-16 pro pro nadcházející přípravný dvojzápas v Makedonii. Tyto duely jsou na programu 12. a 14.6.2012.
10.6.Proti Třinci 4 bodyMladší dorostenci vezou z Třinci čtyři body. Tým U-17 uspěl v silně kombinované sestavě v poměru 2:6 (0:1), když se čtyřmi brankami zaskvěl Mazel a jednou se trefili Homola a Rychetník. Celek U-16 remizoval 1:1 (1:1), když skóroval Kliment.
14.6.Trénuj ženy či dívky!FC Vysočina přichází s velkou výzvou vůči mužům i ženám, kteří v sobě mají trenérské ambice! Nováček Gambrinus ligy totiž urgentně potřebuje doplnit stavy trenérů i asistentů u všech tří týmů žen a dívek. Uvítáme rychlou reakci. Bližší informace sdělí členka klubového představenstva Jarmila Vaculíková (mobil: 602 358 290). Předem děkujeme za projevený zájem!
26.6.Stav prodeje permanentekFC Vysočina registruje za první den prodeje 193 permanentek, které našly svého majitele. To je z pohledu jihlavského klubu rekordní číslo. Zatím zůstala nevyzvednuta většina dopředu zamluvených míst a permanentek, které jejich majitelé vlastní z uplynulého ročníku. FC Vysočina registruje velký zájem, jak ze strany fanoušků, tak i od firem z celého regionu. Prodej pokračuje ve středu ve Fanshopu pod novou tribunou.
 
Historie
Aktuálně

Pohled do kroniky jihlavského fotbalu se Zdeňkem Übehubrem

Dne 8. dubna to bylo 110 let, kdy byl oficiálně založen fotbal v Jihlavě, konkrétně klub SK Jihlava. Po celý rok vám budeme toto významné výročí připomínat ve formě rozhovorů, článků, anket, exhibičních utkání či příspěvků na sociálních sítích. Na úvod přijměte pozvání k nahlédnutí do pomyslné kroniky jihlavského fotbalu, přičemž roli průvodce... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu