Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
2.12.Procházka: Ve vyrovnaných zápasech nám chyběly důležité gólyMiroslav FuksV minulém týdnu se vítězným duelem v Pardubicích uložila k zimnímu spánku i Juniorská liga, která v podzimní části nabídla hned 22 kol. Juniorský tým FC Vysočina během nich střídal lepší výkony s horšími, což po polovině soutěže znamená se ziskem 28 bodů umístění ve středu tabulky. O zhodnocení podzimních bojů jsme požádali trenéra Pavla Procházku, jenž tým vede spolu s kolegou Romanem Kučerou.
2.12.Nenechte si tento pátek ujít setkání s Františkem Vaculíkem!Miroslav FuksFanoušci FC Vysočina budou mít tento pátek jedinečnou možnost položit otázku Františku Vaculíkovi, majoritnímu vlastníkovi FC Vysočina a předsedovi představenstva akciové společnosti PSJ, která je už od roku 1994 generálním sponzorem a později též hlavním akcionářem klubu. Netradiční beseda proběhne v pátek 6. prosince od 18:00 hodin v jihlavské sportovní hospůdce Na Růžku, která se nachází v ulici Na Stoupách 30. Věříme, že se pan Vaculík dočká zaslouženého zájmu fanoušků a celé řady dotazů.
3.12.Ředitel Zdeněk Tulis: Na podzim jsme nenaplnili očekáváníMiroslav FuksTen rozdíl v bodovém součtu činí „pouhé“ čtyři body, ovšem nejen z pohledu fanoušků byl loňský podzim výrazně vydařenější, než ten právě skončený. Potvrzují to i slova Ing. Zdeňka Tulise, místopředsedy představenstva a ředitele FC Vysočina, který odpovídal na dotazy v hodnotícím rozhovoru po skončení podzimní části Gambrinus ligy.
5.12.Za podzimem udělala tečku slavnostní večeřeMiroslav FuksOficiální završení fotbalové sezóny nejen v FC Vysočina tradičně obstarává oběd či večeře hráčů a realizačního týmu s představiteli vedení klubu. Tečku za rokem 2013 učinila ve čtvrtek 5. prosince slavnostní večeře ve velkém refektáři Hotelu Gustav Mahler. Jihlavští fotbalisté tak zároveň ukončili čtyřdenní volnější tréninkový cyklus po posledním prvoligovém kole a zamířili na zimní dovolenou.
6.12.František Vaculík přes dvě hodiny diskutoval s fanouškyMiroslav FuksZatímco na televizních obrazovkách ve sportovní hospůdce Na Růžku mlčky bežel los MS v Brazílii, tak více než dvacítka fanoušků FC Vysočina upírala svoji pozornost na slova Františka Vaculíka, generálního ředitele a předsedy představenstva akciové společnosti PSJ. Na osobnost, s níž je spojen obrovský rozvoj fotbalu v Jihlavě v posledních takřka dvaceti letech. Obsáhlá, otevřená a zajímavá diskuze se protáhla přes dvě hodiny.
7.12.U19: Ze Zlína vezou tři bodyZLN - JIH 1:4, 23.kolo | David ZemanStarší dorost zakončil podzimní sezónu výhrou ve Zlíně. Po nerozhodném prvním poločase, ve kterém vstřelil gól Duba, strhla Vysočina vedení na svou stranu po dvou gólech Maruše, na konci se mezi střelce opět zapsal Duba a utkání tak skončilo 4:1 (1:1) ve prospěch Vysočiny.
8.12.Hlasujte o fotbalistu podzimu!Miroslav FuksS koncem fotbalové sezóny na klubovém webu nabízíme tradiční anketu hledající mezi fanoušky odpověď na otázku „Kdo byl nejlepším hráčem FC Vysočina v podzimní sezóně?“. Hlasovací box je umístěn na titulní straně webu ve sloupci pod obrazovkou kanálu Ježour TV. Vybírat můžete z hráčů uvedených na podzimní soupisce, přičemž fotbalisty lze dle vašeho uvážení řadit od 1. do 7. místa. Hlasování bude ukončeno 19. prosince a poté s vítězem ankety přineseme aktuální rozhovor.
9.12.Fotbalisty FC Vysočina čeká velice náročná přípravaMiroslav FuksFotbalisté FC Vysočina momentálně tráví vytouženou dovolenou a vychutnávají si pohodu v rodinném kruhu. Rozhodně však nemohou zahálet, neboť obdrželi individuální tréninkový plán, který by je měl udržet v odpovídající kondici a připravit na velice náročné lednové týdny. Zimní příprava jihlavského týmu bude krátká, ovšem hodně intenzivní a nahuštěná.
10.12.Využijte vánoční nabídky permanentek!Miroslav FuksVyužijte jedinečné vánoční nabídky FC Vysočina, která je platná pouze do 31.12.2013! Za 800 Kč získáte permanentní vstupenku na jarní zápasy v Gambrinus lize a též na duely v Poháru České pošty! Navíc je do konce roku 2013 obdržíte dárek v podobě originální zimní čepice FC Vysočina v hodnotě 190 Kč!
10.12.Práce na nové umělé trávě finišujíMiroslav FuksUž jen poslední práce zbývají k dokončení modernizace hřiště s umělou trávou v jihlavském areálu Na Stoupách. Nový umělý travnatý povrchu už je položen a probíhá rozsev množství černého granulátu, který následně bude začesán do trávníku. Proměnu hřiště by v příštím týdnu mělo završit zvýšení oplocení na straně směrem ke kabinám.
10.12.Vysočina opět ocenila vybrané mládežnické hráčeMiroslav FuksSportovní vedení FC Vysočina Jihlava již popáté ocenilo vybrané hráče z každé mládežnické kategorie. Vyhodnocení roku 2013 proběhlo v úterý 10. prosince ve VIP zázemí stadiónu v Jiráskově ulici. V rámci akce se též uskutečnilo setkání všech mládežnických trenérů a asistentů jihlavského fotbalového klubu.
11.12.Kučera, Kryštůfek, Marcin a Mešanović se zapojí do přípravyMiroslav FuksTak velký počet kmenových fotbalistů FC Vysočina ještě nikdy v historii ve vyšších ligových soutěžích nehostoval. Jihlavský klub měl ve Fotbalové národní lize, ve slovenské Corgoň lize a ve druhé nejvyšší turecké soutěži rozeseto hned 7 hráčů. Jak se jim vedlo? Dostanou v zimní přípravě šanci prosadit se do prvoligového kádru FC Vysočina?
12.12.Oulehla: Ve druhé polovině soutěže jsme prokázali kvalituMiroslav FuksHrozivý start do sezóny a vynikající závěrečná část podzimu. Tak lze stručně charakterizovat působení staršího dorostu FC Vysočina v extralize. Výsledkem bylo 32 bodů získaných ve 23 zápasech a umístění na 11. příčce dvaadvacetičlenného pole nejvyšší soutěže. Odpovídá tato pozice možnostem a síle mužstva? Co scházelo lepším a vyrovnanějším výsledkům? Nejen na to jsme se zeptali trenéra Davida Oulehly.
13.12.FC Vysočina v závěru roku tradičně myslel na potřebnéMiroslav FuksPoslední prvoligový duel FC Vysočina proti Slovácku byl ve znamení projektu Zelený život. Zápas navštívily děti z Dětského domova z Nové Vsi u Chotěboře a fanoušci byli u vstupů na stadión oslovení s žádostí o příspěvek ve prospěch devatenáctiletého Dominika Novického, který trpí vzácnou chorobou Charcot-Marie-Tooth a je odkázán na invalidní vozík.
17.12.Pohled na statistiky návštěvnostiDavid ZemanPo roce vám opět přinášíme obsáhlou a podrobnou statistiku návštěvnosti na jihlavském stadionu za posledních 13 a půl roku. Při prvním pohledu na čísla je jasné, že díky druhému roku v Gambrinus lize má návštěvnost stoupající tendenci.
19.12.Hráč podzimu 2013: Blažek zvítězil o prsa před HarbouMiroslav FuksTradiční anketa hledající na klubovém webu FC Vysočina nejlepšího hráče sezóny se proměnila ve velký a těsný souboj mezi gólmanem Jaromírem Blažkem a ofenzivním hráčem Harisem Harbou. Nakonec o pouhých 32 bodů zvítězil velezkušený gólman, bosenský kanonýr bral druhou pozici a na třetí příčce se umístil záložník Lukáš Masopust.
19.12.Areál Na Stoupách se chlubí novou umělou trávou!Miroslav FuksSportovní areál v ulici Na Stoupách v Jihlavě už se může pochlubit novým umělým trávníkem! Ten výrazným způsobem napomůže tréninkovému procesu týmů FC Vysočina nejen v zimním období a díky němu klub splní podmínky pro účinkování juniorského a dorosteneckého týmu v nejvyšší soutěži. Dokončena byla výměna umělé trávy, nainstalovány byly nové branky a na 300 luxů byla zvýšena intenzita umělého osvětlení.
20.12.Masopust, Tecl a Jan Kopic se vrátili na ZŠ Evžena RošickéhoMiroslav FuksZákladní škola Evžena Rošického v Jihlavě zažila v poslední školní den roku 2013 velkou slávu. Za účasti svých úspěšných absolventů zde byla otevřena sportovně laděná stěna u vstupu do základní školy a poté fotbalisté Lukáš Masopust, Jan Kopic a Stanislav Tecl a plavci Jana Bukovanová, Alena Nývltová a Vojtěch Simbartl absolvovali zajímavou besedu s žáky sportovních tříd.
22.12.FC Vysočina: důležité momenty prvoligového roku 2013Miroslav FuksPřinášíme vám bodový souhrn roku 2013, který z pohledu fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava nabídl mnoho zajímavých událostí, důležitých zápasů, úspěchů, ale i řadu proher a zklamání. Především se pak navždy zapíše do dějin fotbalu v Kraji Vysočina, jako první rok, v němž se fotbalový zástupce regionu dokázal udržet v české elitní soutěži. Šlo o první kalendářní rok v historii Kraje Vysočina, kdy se zde nepřetržitě hrála nejvyšší fotbalová liga.
30.12.Gólman Blažek: Nenapadlo mě, že v lize budu strašit ještě po čtyřicítceMF DNES - Miloslav NovákNa Štědrý den jako vždycky pozval známé do jedné pražské pivnice. "Na tekutého kapra," říká. Aby s menším předstihem oslavil narozeniny. Včera bylo fotbalovému brankáři Jaromírovi Blažkovi 41 let a za Jihlavu pořád chytá ligu. "Necítím se blbě," poznamenává v rozhovoru pro iDNES.cz.
Další stránky
1>>
 
Historie
Aktuálně

FC Vysočina v letní přípravě prověří Sparta či Bohemians

Fotbalisté FC Vysočina si nyní užívají třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 19. června se budou hlásit na jihlavském stadiónu na startu letní přípravy. O dva dny později absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu